Havza Ticaret ve Sanayi Odasından Kırtasiye ve Giyim Yardımı

​Havza Ticaret Sanayi Odası (TSO) Başkanı Erkan Acar, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin desteği ile 800 aileye kırtasiye ve giyim yardımı dağıttıklarını belirtti.

Havza Ticaret ve Sanayi Odasından Kırtasiye ve Giyim Yardımı

Havza Ticaret Sanayi Odası (TSO) Başkanı Erkan Acar, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin desteği ile 800 aileye kırtasiye ve giyim yardımı dağıttıklarını belirtti.

Acar, her yıl TOBB'den sağlanan nakdi destek ile ihtiyaç sahibi ailelere okul giderlerine katkıda bulunmak amacı ile yardımında bulunulduğunu belirtti.

Acar, yaptığı açıklamada, 800 aileye 50 lira değerinde toplam 40 bin liralık kırtasiye ve giyim yardımlarının ulaştırıldığını söyledi.

 “2018 - 2019 eğitim ve öğretim yılının başlaması ile TOBB tarafından odamıza gönderilen maddi destek ile bir nebze olsun ihtiyaç sahibi ailelerimize yardımcı olabilmenin gayreti içinde yardım çalışmalarımızı tamamladık” diyen Acar şöyle devam etti: “Okulların açılması ile birlikte ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ve ailelerine kırtasiye ve giyim yardımı çalışmalarımız tamamladık. Bize bu yardımlarda destek olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne şahsım, oda meclisindeki arkadaşlarım ve tüm üyelerimiz adına teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize, öğrenci velilerimize ve okul idarecilerimize 2018 - 2019 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını ve başarılar getirmesini diliyorum. “ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
2019 Havza’da Neler Oldu. Havza Kronolojisi
2019 Havza’da Neler Oldu. Havza Kronolojisi
Türk Büyüklerini Canlandırarak Öğreniyorlar- Video Haber
Türk Büyüklerini Canlandırarak Öğreniyorlar- Video Haber