Havza LGS Birincisi, İmam Hatip Ortaokulundan

26 Haziran tarihinde Liselere Geçiş Sınavında (LGS) ilçe birincisi olan öğrenciye ödül ve plaket verildi.

Havza LGS Birincisi, İmam Hatip Ortaokulundan

26 Haziran tarihinde Liselere Geçiş Sınavında (LGS) ilçe birincisi olan öğrenciye ödül ve plaket verildi.

Türkiye genelinde %0,97’lik dilime girme başarısı göstererek Havza ilçe birincisi olan Havza İmam Hatip Ortaokulu Hasan Ege Kurtça’ya ve derceye giren diğer öğrencilere Havza İmam Hatip Lisesi okul bahçesinde düzenlenen tören ile ödül ve plaketleri verildi.

Programa Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti İlçe Başkanı Ve İmam Hatip Okulları Platformu Havza Temsilcisi Kadir Kayan, İlçe MEM Şube Müdürleri Hüsamettin Elmas ve Eyüp Yayla Önder İmam Hatipliler Derneği İlce Temsilcisi Ahmet Boyracı, öğrenci aileleri ve davetliler katıldı.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir öğrencileri tebrik ederek “Bu başarısından dolayı öğrencilerimizi, ailelerini ve öğrencilerimizin bu başarısına katkısı olan değerli öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Öğrencimizin bundan sonraki eğitim hayatında başarılar diliyorum” dedi.

Ak Parti Havza İlçe Başkanı ve İmam Hatip Okulları Platformu Havza Temsilcisi Kadir Kayan öğrencileri, okul idaresi ve aileleri kazanılan başarıdan ötürü kutlayarak; “İmam Hatip Ortaokullarının Türkiye genelindeki başarısına Havza’mızdan bir başarı halkası daha eklenmiş oldu. Bu gururu bizlere yaşattığı için hem öğrencilerimize ve ailelerine hem de okulumuza teşekkür ediyorum. Daha nice başarılar diliyorum.” dedi.

Okul Müdürü Erkut Ercan okul olarak her zaman başarı çıtasını yukarıya taşıma gayretinde olduklarını belirterek; “Okul yönetimimiz ve çalışkan öğretmen kadromuzla her daim öğrencilerimizin yanında olduk. Özverilerimizin sonuçlarını bu yıl ki LGS’de de aldık. Öğrencilerimizi, ailelerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Allah hayırlara tevdi eylesin. Bütün öğrencilerimizin bahtları açık olsun.” dedi

Konuşmaların ardından Hasan Ege Kurtça bir küçük altın ve plaket, ilçe ikincisi Metehan Kara ve üçüncü Ebrar Mahmut Kartal’a ise para ve ödülleri ve plaketleri Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti İlçe Başkanı ve İmam Hatip Okulları Platformu Havza Temsilcisi Kadir Kayan ve diğer katılımcılar tarafından verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da kaza 2’si ağır 4 yaralı
Havza’da kaza 2’si ağır 4 yaralı
Bariyere Saplanan Otomobil Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Bariyere Saplanan Otomobil Sürücüsü Hayatını Kaybetti