25 Mayıs Anadolu Lisesi İl İkincisi Oldu

Eğitim-Bir-Sen ve Memur Sen Genel Başkanı Sayın Ali YALÇIN’ın da katıldığı On-Line Program ile açıklandı.

25 Mayıs Anadolu Lisesi İl İkincisi Oldu

           Samsun Eğitim-Bir Sen Şubesi’nin ikincisini düzenlediği Şiir Okuma Yarışmasında , Anasınıfı için Halit Fahri OZANSOY’dan ‘’Vatan Destanı’’ ( İlk iki kıt’a), İlkokullar için’’ İstiklal Marşı’’ (10Kıta), Ortaokullar için Bahtiyar VAHAPZADE’nin  ‘’Azerbaycan-Turkiye’’ Liseler için, Sendikamızın Kurucusu Merhum Mehmet Akif İNAN’ ın  ‘’Yürek Gazeli’’ şiirleri  seçilmiştir. Komisyon tarafından  yapılan değerlendirme sonuçları 18 Mart 2021 tarihinde Eğitim-Bir-Sen ve Memur Sen Genel Başkanı Sayın Ali YALÇIN’ın da katıldığı On-Line Program ile  açıklandı.

        Liseler kategorisinde 25 Mayıs Anadolu Lisesi Öğrencisi Kezban Nur YAHŞİ İl İkincisi  olarak büyük bir başarıya imza atmıştır. Geçen yıl da yine 25 Mayıs Anadolu Lisesi Öğrencisi Gökçe Zehra KUL ile il ikincisi olan 25 Mayıs Anadolu Lisesi başarının tesadüf olmadığını da kanıtlamış oldu. Bu süreçte Covit testi pozitif olduğu için ödül programına katılamayan Okul Müdürü M.Hilmi ALPASLAN, Öğrenci ve velisini telefonla arayarak başarılarından dolayı tebrik etti.

        Kezban Nur Yahşi’ye İl ikinciliği ve İlçe Birinciliği ödülü, Eğitim-Bir-Sen ve Memur Sen Havza Temsilcisi Numan KURT, Sendika Yönetim Kurulu Üyeleri Eyup AYDOĞDU ve Salih EROL tarafından öğrencinin ikameti olan Gidirli Mahallesine gidilerek  teslim edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da kaza 2’si ağır 4 yaralı
Havza’da kaza 2’si ağır 4 yaralı
Bariyere Saplanan Otomobil Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Bariyere Saplanan Otomobil Sürücüsü Hayatını Kaybetti