Geçen Hafta Kaybetiklerimiz

Geçen Hafta Kaybetiklerimiz

Geçen Hafta Kaybetiklerimiz

*Arslançayır mahallesinden merhum Adil Demirin kızı Cihat Şimşirin annesi Arif,Dursun,Mustafa ve Ercan Demirin kardeşleri Nuri Yılmazın baldızı EMİNE DEMİR vefat etmiştir.

*Boyalıca mahallesinden merhum Hamza Akyüz’ün eşi, Kemalettin,Selami,Bahtiyar Akyüz ve Bergüzar Çelebinin  anneleri Hami ve Hamza Akyüz’ün babaanneleri NURİYE AKYÜZ vefat etmiştir.

*Kayabaşı mahallesinden Halil Sözen’in annesi FATMA SÖZEN vefat etmiştir.

*Çayırözü mahallesinden olup Yenimescit mah. İkamet eden Hacı Sami Oğuzun eşi Şeref,Aslan ve Seydiahmet Oğuzun anneleri Em.Müftülük Şefi İbrahim Sofuoğlu’nun kayınvalidesi HACI NAZLI OĞUZ vefat etmiştir.

*Çamyatağı mahallesinden olup memduhiye Mah. İkamet eden merhum Ali Acarın kızı merhum Aziz Şencan’ın gelini Şerif Şencanın eşi Necmiye Kul ve Necla Yakının kardeşleri Yusuf,Önder,Erkan,Orhan,Ramazan ve Şerife Acarın ablaları Burcu, Buket, ve Asya Şencan’ın anneleri MERAL ŞENCAN vefat etmiştir.

*Gidirli Elmalıca mahallesinden Halil ve Mahmut Canın babaları ŞERİF CAN vefat etmiştir.

*Bahçelievler mahallesinden Hüseyin ve Emin Yeşilyurt’un yengesi Yusuf Yeşilyurt’un eşi CEMİLE YEŞİLYURT vefat etmiştir.

*Sivrikese mahallesinden Burhanettin Erginin kardeşi Harun Erginin babası ORHAN ERGİN vefat etmiştir.

*Memduhiye Mah. Olup İst. İkamet eden merhum Ramazan Tekinin oğlu merhum Hikmet Tekin, Eyüp ve Hüseyin Tekinin kardeşleri MESUT TEKİN vefat etmiştir.

*Yenimescit mahallesinden manav esnaflarından Mustafa Karanın eşi Aslan Karanın annesi Rahim Erenin kayınvalidesi SANİYE KARA vefat etmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR