Havza Belediyesi Duyuruları Artık Cepte

Havza Belediyesinde ses ve görüntü kirliliğini azaltmak, aynı zamanda duyuruları daha fazla kişiye ulaştırmak amacı ile cepteanons uygulamasına geçildi.

Havza Belediyesi Duyuruları Artık Cepte

Havza Belediyesinde ses ve görüntü kirliliğini azaltmak, aynı zamanda duyuruları daha fazla kişiye ulaştırmak amacı ile cepteanons uygulamasına geçildi. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Havza Belediyesi olarak halkımıza en iyi, en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmak adına teknolojinin getirdiği yenilik ve uygulamaları halkımızın hizmetine sunmaya devam ediyoruz.” Dedi.

Havza Belediyesi vefat, kayıp, su kesintisi, etkinlik, meteoroloji, hizmet ve genel duyurularını mobil cihazlara göndermeye başladı.

Hayata geçirilen uygulama ile gerek yurt içinde yurt içi gerekse yurtdışındaki tüm vatandaşlar; cepte anons uygulaması ile Havza Belediyesi duyurularını cep telefonlarından takip edilebilecek.

Cepte anons uygulamasını uygulama marketlerinden ücretsiz olarak telefonlarına indiren vatandaşlar uygulamaya giriş yaparak Samsun Havza Belediyesi’ni seçtikten sonra yapılan duyurulara sesli ve yazılı şekilde erişebilecek anında ve 7 gün 24 saat ulaşabilecek.

Uygulama ile aynı zamanda hayat kurtaran bir uygulama olarak da ön plana çıkıyor. Uygulamada yer alan acil durum siren sesi ile olası bir depremde göçük altında kalan ya da herhangi bir afet durumunda zor durumda olan vatandaşlara ulaşmakta ekiplere kolaylık sağlayacak.

Uygulama ile ayrıca görüntü ve ses kirliliğinin de önüne geçilmesi hedefleniyor.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir günümüzde teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlediğini ve belediye olarak teknolojinin insanlarının hayatlarını kolaylaştırması adına kullanılmasının gayret gösterdiklerini ifade ederek; “Havza Belediyesi olarak halkımıza en iyi, en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmak adına teknolojinin getirdiği yenilik ve uygulamaları halkımızın hizmetine sunmaya devam ediyoruz. Uygulamaya geçirdiğimiz cepteanons sistemi ile bundan sonra Havza Belediyesine ait tüm duyurular halkımızın cep telefonuna gelecek. Uygulama sayesinde yaptığımız ilanlarımız tüm dünyanın neresinde olursa olsun Havzalı hemşerilerimize anında ücretsiz olarak ulaşacak. İlçemize hayırlı olsun.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR