Uğur Yıldırım, MHP’den Belediye Başkan Aday Adaylığına Başvurdu

Milliyetçi Hareket Partisi Havza Belediye Başkanlığı için MHP Eski İlçe Başkanlarından Uğur Yıldırım aday adaylığı açıkladı.

Uğur Yıldırım, MHP’den Belediye Başkan Aday Adaylığına Başvurdu

Milliyetçi Hareket Partisi Havza Belediye Başkanlığı için MHP Eski İlçe Başkanlarından Uğur Yıldırım aday adaylığı açıkladı.

Milliyetçi hareket Partisi Genel Merkezine giderek resmi başvurusunu tamamlayan Yıldırım, evraklarını Havza İlçe Başkanı İbrahim Yüksel’e teslim etti.

MHP İlçe yönetimi ile bir araya gelen Uğur Yıldırım burada yapmış olduğu açıklamada; “2024 yılında yapılacak Mahalli İdareler seçimleri için  Havza Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusunu MHP Genel Başkanlığına yapmış bulunuyoruz.  İlçemize hizmet için çıkmış olduğumuz bu yolda sizlerinde desteği ile var gücümüzle çalışacağımızdan şüpheniz olmasın. Üniversite yıllarım haricinde hayatım bir fiil burada geçtiği için nelerin nasıl ve ne şekilde yapılacağının bilincindeyiz. Mesleğim icabı ilçemizin her bir mahallesini hatta hanesini yerinde görme fırsatım olduğu için halkımıza daha iyi hizmet edeceğimi düşünüyorum. Malumunuz üzerine 3 dönem MHP Havza İlçe Başkanlığı sürecimiz oldu. Seçimlerde aday göstermek sıkıntısını yakinen yaşamış biri olarak, bu seçimlerin aday sayısının birden fazla olması bizler için sevindirici olmuştur. Bu şekilde partimize gönül vermiş üyelerimizin de; halkımıza buyurun aday adaylarımız var iddiamızı ortaya koyuyoruz diyerek bizleri yalnız bırakmayacaklarına da inancımız tamdır. Başvurumuzu yapmadan önce İlçe Başkanımızla bizzat görüşerek olurlarını aldık.  Mutlaka herkesin gönlünde Belediyemize layık gördüğü bir kişi vardır. Şahsım olarak bende gönlünüzde yer edinerek, sizlerle birlikte Havzamızı daha iyi yerlere nasıl getirebiliriz şiarıyla hizmet etmeye talip olarak bu yola çıktım. Genel Merkezimiz ve uygun görmesi Lider Devlet Bahçeli’nin olurları halinde adaylık ve sonrası sürecimizi de sizlerle birlikte Havza’yı daha iyi ve yeni hizmetlere taşıyarak verilecek olan görevi başaracağıma inanıyorum. Hiçbir zaman hırs, ihtiras ve oyun kurarak bir şeyler elde etmenin derdinde olmadık. Her zaman halkımızın içinde olmaya gayret ettik. Bu sürecin hizmet için yarış havasında diğer adaylarımız ile birlikte geçmesini diler, Saygı ve Sevgilerimi sunarım” dedi.

MHP Havza İlçe Başkanı İbrahim Yüksel; “MHP Havza İlçe teşkilatında görev yapmış büyüklerimizin aday adaylığına başvurmaları bizler için sevindirici bir durumdur. Son seçimlerde yapılan değerlendirmelerde sayısal olarak aynı oyu alsa da giden gelen ve konjonktürel değişimler hesaba katıldığında  MHP Havza’da gücüne güç katmış olduğu ortadadır. Bu doğrultuda tüm aday adaylarımıza başarılar diler genel merkezimizin taktiri ile seçilecek başkan adayımızın sonuna kadar yanında olacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR