Bayram Kul, Havza Belediye Başkanlığı Aday Adaylığına Müracaatını Yaptı

Bayram Kul, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Havza Belediye Başkan Adaylığı içi Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret ederek aday adaylık başvurusunu yaptı.

Bayram Kul, Havza Belediye Başkanlığı Aday Adaylığına Müracaatını Yaptı

Uzun yıllardır Havza’da esnaflık yapan ve Havza Ülkü Ocakları eski Başkanı, MHP Havza İlçe sekreterliği ve MHP Samsun İl Başkan yardımcılığı görevlerinde bulunan Bayram Kul, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Havza Belediye Başkan Adaylığı içi Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret ederek aday adaylık başvurusunu yaptı.

Bayram Kul, MHP’nin Genel Başkanı Bilge Lider Devlet Bahçeli ile Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ı makamlarında ziyaret ederek, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimler için MHP’den Kula Belediye Başkan aday adaylığı dosyasını bizzat Bahçeli’ye teslim etti.

Havza MHP İlçe Teşkilatına gelerek başvuru evraklarını teslim eden Bayram Kul, Burada İlçe Başkanı İbrahim yüksel ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Bayram Kul; “ Gerekli istişareler neticesinde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezimizi ziyaret ederek Havza Belediyesi Başkanı Aday Adaylığı başvurumuzu yaptık. Büyüklerimizi ziyaret edip Genel Başkanımız, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin selamlarını Havzalı hemşerilerimize getirdik. Tek amaç ve gayemiz ayrılmadan, ayrışmadan Cumhur ittifakı olarak üretken, büyüyen ve gelişen, hizmet odaklı şeffaf belediyecilik adı altında hizmet sunmaktır. Bu zamana kadar yapılan hizmetlerin üstüne yapacak olduğumuz hizmetleri de ekleyerek Havza’yı yaşanabilir, tercih edilen bir ilçe haline getirmektir. İlçemiz yapısı itibari ile büyümeye ve göç almaya müsait bir konumdadır. Yeni projeler ortak akıl ve MHP Belediyeciliği ile bu büyüme daha çok ivme kazanacağına inancımız tamdır. Sonuç olarak bu bir hizmet etme yarışıdır. Genel merkezimizin taktirleri bizler için bir emirdir. 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler, bize ve halkımıza hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

MHP Havza İlçe Başkanı İbrahim Yüksel; “Büyüklerimizden öğrendiğimiz kadarı ile Havza tarihinde belediye başkan aday adaylığı için ilk defa bizim dönemimizde başvuru sayısında artış yaşanmaktadır. Ülkü ocaklarımızın Havza ilçe başkanlığını yapmış, birçok gencin yetişmesinde emeği olan Sayın Bayram Kul’un başkanlık için müracaat etmesi bizler diğer aday adaylarımız kadar sevindirmiştir. Her aday bizim için kıymet taşımaktadır. Kendisine çıkmış olduğu bu yolda başarılar dilerim” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR