Havza OSB’ye OKAF'24 Ziyareti

Bölgesel Kariyer Fuarları kapsamında gerçekleştirilecek olan Orta Karadeniz Kariyer Fuarı (OKAF’24) hazırlıkları kapsamında Havza Ticaret ve Sanayi Odasını (TSO) ziyaret etti.

Havza OSB’ye OKAF'24 Ziyareti

Samsun Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü Başkanı Prof. Dr. Selahattin Kaynak Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda düzenlenen Bölgesel Kariyer Fuarları kapsamında gerçekleştirilecek olan Orta Karadeniz Kariyer Fuarı (OKAF’24) hazırlıkları kapsamında Havza Ticaret ve Sanayi Odasını (TSO) ziyaret etti.

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda düzenlenen Bölgesel Kariyer Fuarları kapsamında Samsun Üniversitesinin ev sahipliğinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kariyer Merkezi Müdürlüğü işbirliğinde 10 – 11 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilecek olan OKAF’24 hazırlıklarına devam eden Samsun Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü Başkanı Prof. Dr. Selahattin Kaynak, Havza TSO Başkanı Erkan Acar ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek bilgilendirme yaptı.

Samsun Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü Başkanı Prof. Dr. Selahattin Kaynak OKAF’24’ün Samsun Üniversitesi ev sahipliğinde, 7 üniversitenin desteği ile10 – 11 Ocak 2024 tarihinde düzenleneceğini belirterek; “Amacımız işveren ile gücünü her bölümden öğrenci ve mezunlarımızı buluşturmak. Fuarda kariyer söyleşileri, kurum tanıtımları, işveren kariyer sohbetleri, alanında uzman kişilerle tanışma fırsatlarını işverenler ve iş gücünü buluşturacağız.”dedi.

Havza TSO Başkanı Erkan Acar ise kariyerler günlerini önemsediklerini belirterek; “ Bölgemizde her geçen gün artan işgücü ihtiyacını karşılamak adına bu tür organizasyonlar önemli. Yetişmiş kalifiye elemanın kendine uygun işi bulması ve işverenin ihtiyaç duyduğu iş gücü bulması üretimin ve ekonominin artması demek. İnşallah bizde fuarda yerimizi alacağız.”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR