Kadın Platformunun Filistin Yararına Düzenlediği Kermes Sona Erdi

Havzalı Kadınlar Platformu tarafından Filistin yararına “İşgal Ve Zulüm Altındaki Filistinli Kardeşlerimize Yardım İçin Kermeste Buluşuyoruz” adı ile düzenlenen kermes sona erdi. 180 Bin lira toplanan kermes sonrası platform üyeleri Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler.

Kadın Platformunun Filistin Yararına Düzenlediği Kermes Sona Erdi

Havzalı Kadınlar Platformu tarafından Filistin yararına “İşgal Ve Zulüm Altındaki Filistinli Kardeşlerimize Yardım İçin Kermeste Buluşuyoruz”  adı ile düzenlenen kermes sona erdi. 180 Bin lira toplanan kermes sonrası platform üyeleri Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler.

Havzalı Kadınlar Platformu tarafından düzenlenen kermes, 180 bin lira toplandıktan sonra sona erdi. Elde edilen para Filistin'e yardım hesabına yatırıldı.

Kermes sonrası Ak Parti Havza Kadın Kolları Başkanı ve Havza Kadınlar Platformu Başkanı Ümran Uğurlu ile platform üyeleri kermese destek veren Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'e teşekkür ziyaretinde bulundular.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette Ak Parti Havza Kadın Kolları Başkanı ve Havza Kadınlar Platformu Başkanı Ümran Uğurlu Başkan Özdemir’e kermes hakkında bilgiler aktardı.

Ak Parti Havza Kadın Kolları Başkanı ve Havza Kadınlar Platformu Başkanı Ümran Uğurlu kermesin 4 gün boyunca açık kaldığını ve kermeste toplanan 180 bin liranın ilgili yardım hesabına yatırıldığını ifade ederek; “Havzalı kadınlar olarak İsrail'in insanlık dışı saldırılarına maruz kalan mazlum ve mağdur Filistin halkı için alın teri döktük. Başta kermesimize büyük destek veren Havza Belediye Başkanımız Sayın Sebahattin Özdemir ile Havzalı kadınlarımız olmak üzere bizlere destek olan herkese teşekkür ederim.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Uğurlu ve beraberindekilere ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek; “ Öncelikle İsrail’in Filistin’de sahnelediği vahşeti ve Terör Devleti İsrail’i bir kez daha kınıyorum. Kermesin açılmasında ve kermes boyunca büyük emek sarf eden Ak Parti Havza Kadın Kolları Başkanı ve Havza Kadınlar Platformu Başkanı Sayın Ümran Uğurlu, platform yönetimi ve gönüllü olarak kermese destek olan tüm Havzalı kadınlarımıza teşekkür ediyorum.”dedi.

Ziyarette Uğurlu’ya Havza Belediye Meclis Üyesi Sema Köse ve platform üyeleri eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Kenevir İşleyecek Fabrikanın Tanıtımı Yapıldı
Havza’da Kenevir İşleyecek Fabrikanın Tanıtımı Yapıldı
MHP’de Müracaatlar Başladı
MHP’de Müracaatlar Başladı