Havza’da Fener Alayına Vatandaşların Katılım Yoğun Oldu

Samsunun Havza ilçesinde Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri nedeniyle düzenlenen fener alayı ve kortej yürüyüşüne vatandaşların katılımı yoğun oldu.

Havza’da Fener Alayına Vatandaşların Katılım Yoğun Oldu

Samsunun Havza ilçesinde Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri nedeniyle düzenlenen  fener alayı ve kortej yürüyüşüne vatandaşların katılımı yoğun oldu.

Havza Kaymakamılığı ve Havza Belediyesi tarafından organize edilen Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Samsun’un Havza İlçesinde Bando eşliğinde Atatürk Evi önünden başlayan ve Türk Bayrağı ile 100 gencin taşıdığı fener alayından oluşan kortej yürüyüşü Mehmetçik Meydanında sona erdi.

 

Yoğun katılım olduğu programda Mehmetçik Meydanını dolduran yüzlerce Havzalı marşlar eşliğinde Cumhuriyetin 100. Yılını kutladılar.

Fener alayına Kaymakam Mustafa Ayvat, Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Garnizon Komutanı Personel Asteğmen Muhammet Emin Demirci, İlçe Jandarma Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Özkan Parlak, İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Musfata Balcı, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Kurkmazlı, MHP Havza İlçe Başkanı İbrahim Yüksel, Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç, Havza Muhtarları Derneği Başkanı Adem Şahin, Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Ömer Büyük, Şoförler Odası Bakanı Ertuğrul Pekbolat, kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Kenevir İşleyecek Fabrikanın Tanıtımı Yapıldı
Havza’da Kenevir İşleyecek Fabrikanın Tanıtımı Yapıldı
MHP’de Müracaatlar Başladı
MHP’de Müracaatlar Başladı