Ak Parti Samsun Milletvekili Kırcalı’nın Havza Ziyareti

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı Havza’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Kırcalı’nın Havza Ziyareti

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı Havza’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Bir dizi ziyaret için ilçeye gelen AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı’yı Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Mustafa Kurukmazlı ile parti yönetim kurulu üyeleri karşıladılar.

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve beraberindekiler ziyaretler kapsamında ilk olarak Havza Bakkal ve Bayiler Esnaf Odasınız ziyaret ederek burada Oda Başkanı Vahit Yılmaz ile görüştüler.

Daha sonra Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanlığına geçen Milletvekili Kırcalı ve beraberindekileri burada Havza TSO Başkanı Erkan Acar, Meclis Başkanı Mustafa Başaran ve Başkan Yardımcısı Yakup Akekin ile bir araya geldiler.

Havza TSO Başkanı Erkan Acar ziyaretten ötürü Kırcalı ve beraberindekilere teşekkür ederek iş insanlarının talep ve sorunlarının dile getirdi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Havza Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgiler vererek; “ Havzanın kalkınması ve gelişmesi için tüm kurum ve kuruluşlarımı ile işbirliği içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bizlerin ortak paydası Havza. Önceliğimiz Havza’yı Türkiye Yüzyılı vizyonumuz çerçevesinde geleceğe hazırlamak.”dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ise tüm gayretleri ile Samsun için çalıştıklarını ifade ederek; “Havza OSB’si ve termal kaynakları ile geleceğe sağlam adımlar ile yürüyen bir ilçe. Havza OSB’de alan genişletme çalışmalarının tamamlanması Havza daha hızlı bir büyüme sürecine girecek. Bu anlamda herkes üzerine düşeni yapmakta ve yapmaya devam ediyor. Bizlerde ilçemiz için üzerimize düşen ne ise elimizden geldiğince Havzamızın ve Havzalı hemşerilerimizin yanındayız.”dedi.

Havza’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlar ile sohbete den AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı Havza Hükümet Konağı inşaatını ziyaret ederek burada Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ile bir araya geldi.

Yapılan hükümet konağı hakkında bilgiler veren Kaymakam Nayman inşaatın bir yıl içerisinde tamamlanacağını belirterek; “Binamız tamamlandığında ilçemize uzun yıllar hizmet edecek.” Dedi.

Milletvekili Kırcalı Havza programı kapsamında Havza Şoförler ve Otomobilciler Eesnaf Odası, Havza Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu inşaatı, Yöresel Ürün ve Kapalı Pazaryerinin inşaatı ile Havza OSB’de üretime geçen ve inşası devam eden fabrikaları ziyaret ederek ilgililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı programının son bölümünde ise Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve beraberindekiler ile birlikte geçtiğimiz ay geçirmiş olduğu trafik kazasında hayatını kaybeden Uzman Çavuş Ayhan Eğilmez’in ailesini ziyarete ederek taziyelerini bildirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR