Havza TSO Başkanı Acar TOBB Komisyon ve Kurulları Toplantısına Katıldı

Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı aynı zamanda Arge ve İnovasyon Kurulu üyesi Erkan Acar Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlunun başkanlığında düzenlenen ve görev dağılımlarını gerçekleştiren TOBB Komisyon ve Kurulları toplantısına katıldı.

Havza TSO Başkanı Acar TOBB Komisyon ve Kurulları Toplantısına Katıldı

Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı aynı zamanda Arge ve İnovasyon Kurulu üyesi Erkan Acar Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlunun başkanlığında düzenlenen ve  görev dağılımlarını gerçekleştiren TOBB Komisyon ve Kurulları toplantısına katıldı.

Toplantıya; Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonu, İnşaat ve Taahüt Hizmetleri Kurulu, Tarım Kurulu, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu, Hayvancılık Kurulu, Ekonomi Politikası Komisyonu, Dış İlişkiler Komisyonu, KOBİ Politikaları Kurulu, Sosyal Politikalar Kurulu, Basın Yayın Komisyonu, Dilekleri İnceleme Komisyonu, Turizm Kurulu, Mesleki Eğitim Kurulu, Mevzuat Komisyonu, Hesapları İnceleme Komisyonu, İklim Değişikliği ve Çevre Kurulu, Vergi Komisyonu, Kadın Çalışmaları Kurulu ile Havza TSO Başkanı Erkan Acarın üyesi olduğu Arge ve İnovasyon Kurulu Başkan, Başkan Yardımcısı, Sözcü ve Raportör ile üyeleri katıldılar.

Komisyon ve kurulların çalışmalarını çok önemsediklerini ifade eden TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, “Katkılarınız kendiniz, şehriniz ve ülke ekonomisi için çok önemli. Akıl akıldan üstündür. Bunu unutmayın. Ben her şeyi bilirim yerine istişare alışkanlığını benimsedik hep. Tartışacağız. Ortak aklı bulacağız” dedi.

Toplantı sonrası Arge ve İnovasyon Kurulu olarak TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile bir araya gelen Arge ve İnovasyon Kurulu üyesi olan Havza TSO Başkanı Erkan Acar;  TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na "154 İlçeye 154 Okul" projesi kapsamından yapılacak anaokulu için teşekkür ederek, Havza OSB hakkında bilgiler verdi.

Toplantı sonrası bir açıklama yapan Havza TSO Başkanı Erkan Acar TOBB adına oldukça verimli geçtiğini belirterek; “TOBB Başkanımız Sayın Hisarcıklıoğlu’na ilçemize katkılarından ötürü teşekkürlerimizi iletme imkanı  bulduk. Ayrıca kendisine ilçemizin sanayi ve ticari hayatı ile talepleri hakkında bilgiler aktardık.”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR