İbrahim Yüksel, MHP Havza İlçe Kurucu Başkanlığına atandı

MHP Genel Merkezi tarafından fesih edilen MHP Havza İlçe Yönetim kuruluna, kurucu başkan olarak İbrahim Yüksel atandı.

İbrahim Yüksel, MHP Havza İlçe Kurucu Başkanlığına atandı

MHP Genel Merkezi tarafından fesih edilen MHP Havza İlçe Yönetim kuruluna, kurucu başkan olarak İbrahim Yüksel atandı.

Ferhat Gültekin Başkanlığındaki MHP Havza İlçe Yönetim kurulunun fesih edilmesinin ardından kısa bir süre kapalı kalan MHP Havza İlçe teşkilatına, MHP Genel Merkezi tarafından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın’ın imzası ile 28. Dönem MHP Samsun Milletvekili adayı olan İbrahim Yüksel kurucu ilçe başkanı olarak atandı.

MHP İlçe Başkanlığı görevini devralan İbrahim Yüksel parti genel merkezinin almış olduğu karar doğrultusunda göreve başladığını ifade ederek; “ Öncelikle bu göreve bizleri layık gören MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın ve değerli büyüklerime teşekkür ederim.  Yönetim olarak yerel seçimler öncesi birleştirici bir politika izleyeceğiz. Partimize bizden önce hizmet etmiş büyüklerimiz, ilçe başkanlarımız ile teşkilat mensuplarımızı bir araya getirmek ve güçlü bir teşkilat yapısına sahip olmak önceliğimiz olacak. Genel merkezimin belirleyeceği yerel seçim stratejisine uygun olarak saha çalışmalarımızı ivedilikle organize edip çalışmalarımıza başlayacağız. Bizden önce partimize etmiş tüm ilçe başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim.  Onların vermiş olduğu emekler bizlerin nazarında unutulmayacaktır.  Birleştirici bir yapı içerisinde, istişare kültürünü geliştirerek davamıza hizmet etme çabası içerisinde olacağız.” Dedi.

MHP Havza İlçe Kurucu Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu; Erdinç Ertan, Aslan Pekşen, Ertuğrul Gazi Gedik, Hüsamettin Sezgin, Emre Aysan, Onur Can Yıldız, Zeki Keleş, Ömür Kürşad Yüksel, Mecit Cendek, Hadi Korkmazlı, Abdurrahman Teber, Ersin Şener, Harun Aygül, Şenel Memiş, Tahir Uysal, Aslan Öner, Cihat Şimşek, Muammer Düzgün, İslam Çalışkan, Esat Keleş, Süleyman Altun, Muammer Topçu, Mustafa Tunçay, Ahmet Ayyıldız, Atakan Özkurt, Yılmaz Yüksel, Aziz Tamer Yılmaz, Bekir Cengiz, Sedef Altınkaynak, Emine Kübra Pepeç, Tuğçe Gülbahar, Eray Dağdelen ve Fatma Kul.

İbrahim Yüksel, Lisans Mezunu olup, almış olduğu görevler;

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür  Vakfı

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür  Vakfı – İstanbul Gelişim Üniversitesi İktidasi ve İdari Bilimleri Fakültesi -Fakülte Başkanı

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür  Vakfı –  Üniversite Teşkilat Başkan Yardımcısı

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür  Vakfı –  Üniversite Teşkilat Başkanı

Gençlik Çalışma Konseyi İstanbul Gelişim Üniversitesi Konsey Yönetim Kurulu

İstanbul Gelişim Üniversitesi Türk Dernekleri Kurucu Başkanı

Milliyetçilik ve Türkiye Eğitim Semineri Koordinasyon Yönetim Ekibi

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür  Vakfı –  Havza İlçe Başkanlığı Teşkilatlandırma Başkanı

28. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Adayı

Ağustos 2023 Milliyetçi Hareket Partisi Havza Kurucu İlçe Başkanı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ücretsiz Lenfödem Tedavisi İle Hastalara Umut Oluyor
Ücretsiz Lenfödem Tedavisi İle Hastalara Umut Oluyor
30 Ağustos Zafer Bayramı Voleybol Halk Turnuvası Sona Erdi
30 Ağustos Zafer Bayramı Voleybol Halk Turnuvası Sona Erdi