Ticaret Bakanı Mehmet Muş Havza’da Ziyaretlerde Bulundu

Ticaret Bakanı Mehmet Muş Samsun'un Havza ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş Havza’da Ziyaretlerde Bulundu

Ticaret Bakanı Mehmet Muş Samsun'un Havza ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş Havza programı kapsamında ilk olarak Havza Belediyesini ziyaret etti.

Bakan Muşu burada Ak Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Kurkmazlı karşıladılar.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş belediye ziyaretinde Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’den belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Program kapsamında daha sonra Kevser Parkında vatandaşlar ile bir araya gelen Ticaret Bakanı Mehmet Muş buarada yapmış olduğu konuşmada Pazar günü gerçekleştirilecek seçimlerde alınacak sonuçlar ile ülke için yapılan çalışmaları sekteye uğratmadan 2028 yılında kadar yollarına devam edeceklerini belirterek; “ Pazar günü inşallah ‘durmak yok, yola devam’ diyeceğiz. Zaten hepniz kanaatinizi mutlaka netleştirmişsinizdir. Cenabı hak ülkemizi, memleketimiz daha da güçlendirsin. Bunun için çaba içersindeyiz Türiye ve ülkenin geleceği her şeyden daha önemli. İradenin olduğu memleketin nereye gideceği, memleketin istikametinin bozulmayacağı güçlü bir lider olan Recep Tayyip Erdoğan’a desteğinizi istiyoruz. Algı operasyonlarına, toplum mühendisliklerine bu toplum şimdiye kadar papuç bırakmadı. 90 yılları hatırladığımızda 10 milletvekili istifa ediyor oraya geçiyor, 20 milletvekili istifa ediyor oraya geçiyor, bakanlık verirsen oradan istifa ediyor oraya geçiyor. Meşhur olaylar. Bu günde bakıyorsunuz seçime iki gün kala cumhurbaşkanı adayı ayrılıyor245 günde yaşadığımı 45 yılda yaşamadım.’ Diyor. O baskıyı kimin yaptığını bu işin içerisinde kimin olduğu gayet iyi biliniyor. Toplum mühendislikleri, siyaseti dizayn etme, milletten kopuk, millete rağmen iş yapma hiçbir zaman bu topraklarda işe yaramadı. Hiçbir zaman bu topraklarda karşılık bulamadı. Bunu en güçlü yapanlar 28 Şubat’ta yaptılar. Milletvekillerini oradan çıkardılar, diğer tarafa transfer ettiler. Azınlık hükümeti kurdular. Yaptılar yaptılar 2002’de millet top yekün bir temizlik yaptı. Dolayısı ile her birinizden ayrı ayrı destek istiyoruz ve Pazar günüde şöyle bir Pazar temizliği ile beraber, bir taraftan Recep Tayyip Erdoğan’a, Cumhur İttifakı iktidara, diğerlerini de bir bayram temizliği ile beraber, bu yaptıkları mühendislikler, üç beş oy almak için giriştikleri HDP ile ilişkileri, bu yaptıkları farklı guruplar ile ilişkileri de hep birlikte bir hafta sonu temizliği ile beraber temizleyip hep birlikte memleketin gündeminde çıkaralım. “dedi.

Başkan Muş ve beraberindekiler daha sonra Havza Madeniİşler, Kahveciler ile Bakkal ve Bayiler Esnaf Odalarını ziyaret etti.

Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve beraberindekiler Havza programı kapsamında esnafları ziyaret ettiler. Bakan Muş daha sonra Havza Muhtarları Derneğini ziyaret ederek burada Dernek Başkanı Adem Şahin ve Muhtarlar ile bir araya geldi.

Havza Ak Parti Seçim koordinasyon Merkezini ziyaret eden Havza programının son bölümünde Ticaret Bakanı Mehmet Muş daha sonra Havza Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğünde Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Havza OSB yatırımcıları ile biraya geldi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ziyaretlerin sonunda Ticaret Bakanı Mehmet Muş’a kılıç hediye etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Kırsal Mahalledeki Okul Öğrencilerinin 100. Yıl Coşkusu
Kırsal Mahalledeki Okul Öğrencilerinin 100. Yıl Coşkusu
Tekirdağ Kapaklı’da Havzalılardan Basın Açıklaması
Tekirdağ Kapaklı’da Havzalılardan Basın Açıklaması