Geçen hafta Kaybettikklerimiz

Geçen hafta Kaybettikklerimiz

Geçen hafta Kaybettikklerimiz

*Yenimescit Mahallesinden olup İstanbul da ikamet eden Aslan, Sıtkı, Erdal ve Hünkar Keleş’in babaları HAŞİM KELEŞ vefat etmiştir.

*Bahçelievler Mahallesinden TMO dan emekli merhum Musa Bay’ın eşi Şekerci Muzaffer Bağlar’ın kardeşi, Gülseren, Hatice, Mehmet ve Ahmet Bay’ın anneleri, Adnan Üner, Ali Öztürk ve Ümit Karcılar’ın kayınvalideleri Hacı NAHİDE BAY vefat etmiştir.

* Kale Mahallesinden olup Memduhiye Mah. İkamet eden Em.Uz.Çvş. Osman Uzunoğlu’nun oğlu, Mustafa Uzunoğlu’nun torunu, Hasan ve Ali Uzunoğlu’nun yeğenleri Şerif ve Serkan Uzunoğlu’nun kardeşleri ERKAN UZUNOĞLU vefat etmiştir.

*Gidirli Karaçayır Mahallesinden Tahsin, Kenan, Sinan Songur’un babaları İSMAİL SONGUR vefat etmiştir.

*İcadiye Mahallesinden TMO dan emekli Süleyman Arı’nın kızı, Aydın, Aynur ve Nuray Arı’nın kardeşleri, LEYLA ARI vefat etmiştir.

*Tokat Turhal ilçesinden olup, Yenimescit Mah. İkamet eden İlçe Bölge Trafik amirliğinde görevli Polis Memuru MUSTAFA TIKAÇ vefat etmiştir.

*Yeni Mahalleden merhum Rafet Saatçi’nin oğlu, Ahmet, Saffet, Semra ve Mehmet Saatçi’nin kardeşleri, İlçemiz çiçekçi esnaflarından VOLKAN SAATÇİ vefat etmiştir.

*25 Mayıs Mahallesinden merhum Em. Asb. Mehmet Geçer’in eşi, merhum Şakir ve Bekir Geçer’in yeğenleri, Murat Geçer’in annesi GÜLEN GEÇER vefat etmiştir.

*İcadiye Mahallesinden merhum Hacı Ekrem Atabay’ın eşi, eski Ecz. Esnaflarından Cesur, Suat ve Nihal Aksak Atabay’ın anneleri Hacı SAADET ATABAY vefat etmiştir.

*Beyören Mahallesinden Çakır Hasan ve Hüseyin Altınkaynak’ın babaları İş insanı Ali İkiz’in eniştesi KURTÇA MEHMET ALTINKAYNAK vefat etmiştir.

*Aşağıyavucuk Mahallesinden olup, İnönü Mah. İkamet eden merhum Hacı Turan Ali Kara’nın eşi, Bünyamin, Lavi ve merhum Yusuf Kara’nın anneleri, SÜNDÜZ KARA vefat etmiştir.

*Ağdırhasan Mahallesinden olup Çay Mah. İkamet eden merhum Aslan Keskin’in eşi, Ferit, Ferat, Recep ve Mümin Keskin’in anneleri, HASBİYE KESKİN vefat etmiştir.

*Dereköy Mahallesinden Ali, Aykut ve Asim Çinter’in babaları ŞÜKRÜ ÇİNTER vefat etmiştir.

*19 Mayıs Mahallesinden Sami Ferah’ın kardeşi, Mustafa, Necati ve Gülhami Ferah’ın babaları AHMET FERAH vefat etmiştir.

*Şeyhler Mahallesinden merhum Ali Acar’ın oğlu YUNUS ACAR vefat etmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR