Millet İttifakı STK’lar ile Kahvaltı Düzenledi

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Doğu Anadolu’da başladığı seçim turuna Karadeniz’de devam ediyor.

Millet İttifakı STK’lar ile Kahvaltı Düzenledi

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Doğu Anadolu’da başladığı seçim turuna Karadeniz’de devam ediyor.

Partisine destek vermek için şehir şehir dolaşarak vatandaşlar ve kanaat önderleriyle bir araya gelen Bozkurt’un Havza’da Millet ittifakı bileşenleri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Ancere Otelde düzenlenen programa CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, CHP Samsun ve Amasya İl Başkanları, CHP İlçe başkanı Yunis Yılmaz, İYİ Parti İlçe Başkanı Saim Çalışkan, Saadet Partisi İlçe Başkanı Rasim Korkmazlı, DEVA Partisi ilçe başkanı Suat Bayraktar, çevre il ve ilçelerden gelen siyasi temsilciler, Havza’da faaliyet gösteren esnaf odaları, kanaat ve inanç kurumları temsilcileri ile vatandaşlar katıldılar.

Yapılan Kahvaltı sonrası konuşma yapan CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, 15 Mayıs tarihinde yeni bir güne başlayacaklarını ifade ederek; “Samsun ve Havza Cumhuriyet’in kuruluşta ilk kıvılcımın yakıldığı en önemli yerlerdir. Bu bölgenin insanları vatanına ve milletine önem veren ve yardım eden insanlardır. Bu gün Türkiye’nin girmiş olduğu 2023 yılında Cumhuriyet kazanımlarının yok edildiği 21 yılı yaşıyoruz. Mustafa Kemal Atatürk Havza’da 18 gün hemen yanımızda bulunan Atatürk evinde 18 günü geçirerek zor zamanlarda karanlıktan aydınlığa çıkarttığı ülkemizin bu gün tüm kazanımları harcanmaktadır. Cumhurbaşkanlığı seçiminde İl ve İlçe ilçe dolaşarak ülkenin daha iyi ve adil yönetilmesi için, tüm farklılıkları ile bir araya gelen Millet İttifakı üyelerimiz ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, bu kazanımların korunması, ekonomik ve adil yönetim için var gücüyle çalışmaktadır. Buraya katılan tüm esnaf odalarımıza, siyasi parti temsilcilerimize teşekkür ederim” dedi.

Kemal Deniz Bozkurt istemin değişmesi için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini belirterek şunları söyledi:"Yaşadığımız sorunlar bizim kaderimiz değil. Bunu değiştirmek bizim elimizde. Yeter ki karşımızdakinin kimliğini kabul ederek davranalım. Birbirimizi olduğu gibi kabul edersek sorunların üstesinden geleceğiz. Bugün Türkiye geçmişte olduğu pozisyondan daha iyi bir durumda değil. Geçmişte bunu başardıysak bugün bu teknolojiyle, bilgi ve birikimle çok daha iyi bir yere gelebiliriz. Millet İttifakı'nın genel başkanları bunu çok önceden gördüler. Geçmişteki birçok farklı davranışları bir kenara bırakıp artık ülkemizin daha ileri gitmesi, içindeki insanların daha mutlu yaşamaları için hep beraber omuz omuza mücadele etmeye karar verdiler ve onurlu bir iş yaptılar” dedi.

Kahvaltı sonrası STK ve davetliler ile güncel konular hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR