Çiğdem Karaaslan Havza’da Partililerle Buluştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Havza’da partililerle bir araya gelerek yapılacak olan seçimlerin önemine vurgu yaptı.

Çiğdem Karaaslan Havza’da Partililerle Buluştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Havza’da partililerle bir araya gelerek yapılacak olan seçimlerin önemine vurgu yaptı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan Havza programı kapsamında ilk olarak Ak Parti Havza İlçe Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret ederek burada Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, AK Parti Havza İlçe Başkanı Mustafa Kurkmazlı, AK Parti ilçe yönetimi, gençlik ve kadın kolları ile bir araya geldi.

Karaaslan, burada yaptığı konuşmada, 14 Mayıs'ta tarihte yeni bir sayfa açılacağını söyledi. Yapılan her seçimin önemli olduğunu vurgulayan Karaaslan, “Allah’a hamd olsun 21 sene sonra, 15 seçimin ardından az sonra çıkıp yürüyeceğimiz bu sokaklarda başımızı öne eğeceğimiz, açıklayamayacağımız, utanç duyacağız hiç bir konu olmaması, onun yerine eksikleri duyup merak etmeyin onunda biz diyeceğimiz bir noktada olmamız, bizim Türkiye siyaseti acısından Ak Partimizin vermiş olduğu en büyük katıklardan biri olduğunu düşünüyorum. Bu ekip böyle bir ekip. Eğer terörsitler ile kapalı kapılar ardında pazarlık yapsaydık bu gün o sokaklara öyle rahat çıkamazdık. Biz devleti ganimet gibi görüp daha şimdi den ‘Sen şu ol, şen şu ol, sen şu ol’ diye paylaşsaydık biz o kadar rahat çıkamazdık milletin karşısına. Karşı karşıya kaldığımız diğer ittifakın kimlerle ortaklık kurduğunu, vatan millet düşmanlarının nasıl bu ittifakı desteklediğini ben söylemiyorum. Dağlardan terörist başlarının gönderdiği videolar söylüyor. Yurt dışına kaçan vatan hainleri, '15 Mayıs'ta geliyoruz' diyorlar. Kurdukları ittifakın hangi pazarlıkları yaptığını kendileri itiraf ediyor. O yüzden çıkamayanlarında kim olduğunu çok iyi biliyoruz. Milletten nasıl tepki aldıklarını çok iyi biliyoruz, çok iyi gözlemliyoruz, duyuyoruz, gözlemliyoruz. Anlımız ak bir şekilde Ak Partimizin teşkilatları olarak bizler sahadayız ve diyoruz ki; ‘Yaptıklarımız bunlar, eserlerimiz siyaseti ürettik. Ülkemizde dokunmadık hiçbir gönül bırakmadık.’ Alnımız ak, yüzümüz böyle çok güçlü, enerjik ve dimdik durarak vatandaşımızın karşısında yereldeki sorunları da yine biz çözeriz. Havza’da ki son dört beş yıldaki değişimi hepimiz farkındayız. Bu değişimi yaşayamayan ‘ Havza’da oldu bak, burada da yapılsın’ dedikleri nokta ile saha çok karşılaşıyoruz. Biz her ilçemiz için bu atlımı gerçekleştireceğiz. Türkiye’de ticaretin başındaki isim ekibimizde. O’nun bu ekibe katılması ile birlikte şehrimizde çok farklı bir dönem başlayacak. 14 Mayıs seçimleri Cumhurbaşkanı'mız, vatanımız, bayrağımız ve geleceğiz için çok önemlidir. O yüzden hepimizin sorumluluğu çok büyüktür.

Karaaslan, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve beraberindekiler, daha sonra ilçe merkezinde Havza İlk Kıvılcım Kadın Üretim Kooperatifi, Havza Yerel Eylem Gurubu Derneği, Havza Ticaret ve Sanayi Odası, Havza Ziraat Odası, Madeni İşler Esnaf Odası, Kahveciler Esnaf Odası, Bakkal ve Bayiler Esnaf Odalarını, Havza Hükümet Konağı İnşaatını, inşası tamamlanan ve test aşamasına olan Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çok katlı mekanik otoparkı, ilçede üretim yapan tekstil atölyelerini ve esnaflar ziyaretlerde bulundular.

Karaaslan ziyaretlerde vatandaşlar ile de sohbet ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti Milletvekili adaylarına destek istedi.

Karaaslan, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve beraberindekiler ilçe merkezi programının ardından Gidirli ve Çiftlik Mahallerini ziyaret ederek burada mahalle sakinleri ile bir araya geldiler.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan mahalle ziyaretlerinin ardından programın akşam bölümünde Ak Parti İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen yemek programında muhtarlar ve Ak Parti Havza İlçesi mahalle başkanları ile bir araya geldi.

Burada Havza Muhtarları Derneği Başkanı Adem Şahin ve muhtarlar ile sohbet eden Karaaslan muhtarların taleplerini dinledi.

Karaaslan’nın Havza programını Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Nihat Soğuk, Ak Parti İl ve İlçe teşkilatları takip etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR