Ak Parti Havza Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

AK Parti Havza İlçe Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi'nin (SKM) açılışı gerçekleştirildi.

Ak Parti Havza Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

AK Parti Havza İlçe Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi'nin (SKM) açılışı gerçekleştirildi.

SKM'nin açılışı öncesinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili ve Adayı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili ve Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, AK Parti Samsun Milletvekili ve Adayı Orhan Kırcalı, AK Parti Samsun Milletvekili Adayları Ersan Aksu ve Havva Şen Saygın,Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile Ak Parti Havza İlçe Başkanı Mustafa Kurkmazlı birer konuşma yaptı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili ve Adayı Çiğdem Karaaslan; “Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’nın duruşu ile, cesareti ile şefkati ile, O’nun o dünya lideri olma pozisyonu arkasında sakladığı, gizlediği bir çok özelliği ile birlikte son 20 yılda Türkiye’nin kat ettiği mesafeyi herhalde söylememe anlatmama gerek yok. Herkesin malumu. Ak Partiye oy vermeseler bile gözü gören vicdanı olan herkesin malumu. Hepimizin hayatı çok değişti. Bir tarafta devletimiz artık çok daha güçlü. Aynı zamanda terörle mücadeleden asla taviz vermeyen şehirlerimizde bombaların patladığı süreçlerden, şehirlerimiz yerle bir etmeye cüret eden bir süreçten terör artık anketlerden çıktığı bir sürece geldik. Adı hakikaten tarihe geçmiş, dünya tarihine geçmiş, dünya lideri olarak bu gün dünyanın sorunlarına çözüm üreten diğer liderin görüşmek için sırada beklediği bir liderimiz var. Cumhurbaşkanımız, genel başkanımız var. Recep Tayyip Erdoğan var. Bir tarafa onu koyalım. Diğer tarafta “biz öyle güçlü bir cumhurbaşkanı istemiyoruz. Sembolik olsun. Çokta bi şey karışmasın. O o makamda otursun, gerisini biz yaparız” dedikleri , sonrada Kılıçdaroğlu’nu layık gördükleri bir süreç var ortada. Anlımız ak bir şekilde karşınızdayız. Ticaret Bakanı Türkiye’nin ticaretine yön veren isim Samsun’dan birinci sıra aday oldu. Dolayısı ile bugün ticaret, ekonomide, işsizlikle ilgili sorunlarda artık Samsun’un önünde başka bir dönem açıldı. Biz geleceğimizi 5 yıl daha emanet edeceğimiz ekibin güvenilir olmasını, tecrübeli olmasını, şöyle ayaklarını yere sağlam basmasını, en önemlisi hakikaten bizim belki değil ama çoluğumuzun, çocuğumuzun, torunumuzun geleceğini emanet edeceğimiz, Türkiye’nin hayrını düşünen, onun hayrını düşünen, gece gündüz onunla dertlenen bir ekiple yönetilmesini istiyoruz. 14 Mayıs öneli bir tarihtir. 73 yıl sonra bu kez biz liderimize sahip çıkacak mıyız? Bu kez biz onun ekibine sahip çıkacak mıyız?Bu kez biz ülkemizin geleceğine daha güçlü şekilde sahip çıkacak mıyız? O zaman inşallah Havza’dan, Samsun’dan Türkiye’nin dört bir yanından gelen bu güçlü ses ile birlikte işimize bakmaya, proje üretmeye, eser üretmeye, yatırımlar yapmaya ve dolayısı ile ülkemizi güçlendirmeye, sizlerde inşallah bu noktada çok daha yüksek standartlarda bir hayat için elimizden geleni ardımıza koymayacağız. Çünkü biz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’nın ekibiyiz. “ dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili ve Adayı Çiğdem Karaaslan’ın konuşmasının ardından SKM'nin açılışı gerçekleşti.

Açılış sonrası Ak Parti Havza Gençlik Kolları tarafından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili ve Adayı Çiğdem Karaaslan’a hediye takdim edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Kenevir İşleyecek Fabrikanın Tanıtımı Yapıldı
Havza’da Kenevir İşleyecek Fabrikanın Tanıtımı Yapıldı
MHP’de Müracaatlar Başladı
MHP’de Müracaatlar Başladı