Havza OSB’de Yatırımı Bulunan İş İnsanları İftarda Buluştu

Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Havza Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) yatırım yapan iş insanlarını iftar programında bir araya getirdi.

Havza OSB’de Yatırımı Bulunan İş İnsanları İftarda Buluştu

Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO),  Havza Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) yatırım yapan iş insanlarını iftar programında bir araya getirdi.

Havza TSO, düzenlediği iftar programı ile ilçede yatırımı bulunan 29 iş insanı, Havza TSO yönetimi ile iftarda bir araya getirdi.

Havza TSO Başkanı Erkan Acar, iftar programına katılımlarından dolayı iş insanlarına teşekkür ederek; “2013 yılında bir hayal ile yola çıktığımız Havza OSB’de son yıllarda büyük bir ivme yakaladı. Burada bulunan yatırımcılarımız bizim bu hayalimize ortak oldular. Şuan burada iftar sofrasında birlik ve beraberlik içerisinde sizlerle olmak bizim için büyük bir onur kaynağıdır. Bu gün Havza OSB’de 29 firmamız yer almaktadır, 8 firmamız yatırımlarını tamamladı ve üretime devam etmektedir. Diğer firmalarımızın yatırım ve inşaat çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. İnşallah birkaç sene içerisinde Havza OSB bölgemizin üretim ve istihdam merkezi olarak birçok insanımıza ekmek kapısı olacak. Havzamız, odamız yönetimi ve üyeleri ile şahsım adına tüm yatırımcılarımıza ilçemize yapmış oldukları yatırımlardan dolayı teşekkür ederim.”dedi.

İlçeye kenevir işleme alanında Türkiye’nin en büyük fabrika yatırımını yapan Uğur Balkuv yapmış olduğu konuşmada; “Havza’yı tercih etmelerindeki en büyük nedenlerden biri ilçedeki samimiyet, gayret ve istekli bir şekilde bizlerle yakınlık göstermeleridir. Havza OSB coğrafi konumu, ulaşım ve lojistik imkanları ile tercih edilecek en önemli yerlerden birisidir. Üretim yapan işletmeler artık Büyükşehirlere sığmıyor, yatırımlarını yapacak yeni bölgeler aramaktalar fakat Havza’ya yatırım yapmak kararlarımızda en büyük etken Başta Havza TSO Başkanımız Erkan Bey ve idarecilerin samimiyeti ve istekleri. Bu olgular yatırımcılar için çok önemli etkenler. Kendilerini göstermiş oldukları samimiyet ve ev sahipliğinden ötürü teşekkür ederim.” Dedi.

İftar programı yapılan dua ile sona erdi.

İftar programına Havza TSO Başkanı Acar, Havza TSO Meclis Başkanı Mustafa Başaran, Havza TSO yönetim ve meclis üyeleri, Havza OSB’de yatırım yapan 29 firmanın sahip, CEO ve temsilcileri ile Havza TSO çalışanları katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Yol Yapım Ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor
Havza’da Yol Yapım Ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor
ŞEHİT BESİM KAZAR MTAL ÖĞRENCİLERİ BAKIM REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİNDE
ŞEHİT BESİM KAZAR MTAL ÖĞRENCİLERİ BAKIM REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİNDE