Havzanın Kızları Türkiye Şampiyonasında

Genç B bilek güreşi müsabakalarında samsunda derece yapan 5 sporcu ile Kastamonu da düzenlenen gurup müsabakalarına katılan ilçemiz öğrencilerinden 2 sporcu Türkiye şampiyonasına katılım hakkı kazandı.

Havzanın Kızları Türkiye Şampiyonasında

Genç B bilek güreşi müsabakalarında samsunda derece yapan 5 sporcu ile Kastamonu da düzenlenen gurup müsabakalarına katılan ilçemiz öğrencilerinden 2 sporcu Türkiye şampiyonasına katılım hakkı kazandı. Havza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Yaren Yılmaz 50 kg.’da sağ ve sol kolda gurup birincisi, Havza 25 Mayıs Anadolu Lisesi öğrencisi Hira Nur Demir 65 kg.’da sol kol gurup ikincisi, Havza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Onur Turan 75 kg.’da sağ kol gurup üçüncüsü, Havza Anadolu İmam Hatip  Lisesi öğrencisi Elif Nazar Akyüz 65 kg. sağ kol gurup dördüncüsü, Havza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Efe Bolat 75+ kg. gurup beşincisi olmuştur.

               Havza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Yaren Yılmaz 50 kg.’da sağ ve sol kolda , Havza 25 Mayıs Anadolu Lisesi öğrencisi Hira Nur Demir 65 kg. da sol kolda Erzurum da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsilen yarışacaklardır. Havza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Onur Gül ve 25 Mayıs Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Murat Aktaş yaptıkları açıklamada  ‘’Gecen yıl başladığımız bu spor branşın da 2. senemizde güzel dereceler almaya başladığımızı ileriki yıllarda çok daha fazla sporcu ile daha büyük başarılar yakalayacağımıza inanıyoruz. Bu hedefte bizlere ve sporcularımıza desteklerini esirgemeyen öğretmen, idareci ve amirlerimize teşekkür ederiz.’’ Erzurum da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında sporcularımıza başarılar dileriz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Kırsal Mahalledeki Okul Öğrencilerinin 100. Yıl Coşkusu
Kırsal Mahalledeki Okul Öğrencilerinin 100. Yıl Coşkusu
Tekirdağ Kapaklı’da Havzalılardan Basın Açıklaması
Tekirdağ Kapaklı’da Havzalılardan Basın Açıklaması