Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Kayan; “Ortak Amacımız Samsun’a Hizmet”

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Kadir Kayan destek turları kapsamında Çarşamba, Tekkeköy, Canik, Ayvacık ve Terme ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Kayan; “Ortak Amacımız Samsun’a Hizmet”

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Kadir Kayan destek turları kapsamında Çarşamba, Tekkeköy, Canik, Ayvacık ve Terme ilçe teşkilatlarını ziyaret etti. Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Kadir Kayan ziyaretlerde yapmış olduğu konuşmada ; “Ortak amacımız Samsun’a hizmet” dedi.

Cumartesi günü yapılacak olan temayül öncesi destek ziyaretlerine devam eden Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Kadir Kayan sırası ile Ak Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gencay, Ak Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, Çarşamba Ak Parti İlçe Başkanı Taner Özden, Ak Parti Terme İlçe Başkanı Mümin Osman Ertan ile Ak Parti Ayvacık İlçe Başkanı Kemalettin Gökçe, partilerin ilçe yönetim kurulları, kadın kolları ve gençlik kolları temsilcileri bir araya gelerek bir süre sohbet ettiler.

Ziyaretler sırasında Ak Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Kadir Kayan’a seramik Osmanlı kaftanı hediye etti.

Ziyaretlerde konuşan Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Kadir Kayan2023 seçimlerinin önemine değinerek; “2023 seçimleri Sayın Cumhurbaşkanımızı istemeyenler, dolayısı ile güçlü ve lider Türkiye’yi istemeyenler ile ülkenin geleceği için mücadele edenlerin arasında geçecek. Sayın Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu Türkiye Yüzyılı Vizyonu çerçevesinde ülkemiz için var gücümüz ile çalışmak ve hepimizin ortak paydası olan Samsun’a hizmet etmek için bir yola çıktık.” Dedi.

Ziyaretlerde eden Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Kadir Kayan sırası ile Ak Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gencay, Ak Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, Çarşamba Ak Parti İlçe Başkanı Taner Özden, Ak Parti Terme İlçe Başkanı Mümin Osman Ertan ile Ak Parti Ayvacık İlçe Başkanı Kemalettin Gökçe Aday Adayı Kayan’a başarılar dilediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Yol Yapım Ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor
Havza’da Yol Yapım Ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor
ŞEHİT BESİM KAZAR MTAL ÖĞRENCİLERİ BAKIM REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİNDE
ŞEHİT BESİM KAZAR MTAL ÖĞRENCİLERİ BAKIM REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİNDE