AK Parti Milletvekili Aday Adayı Murat İkiz "Özveriyle hizmet edeceğim"

3 dönem Havza Belediyesi başkanlığı yapan Murat İkiz yapmış olduğu basın açıklaması ile AK Parti'den Samsun Milletvekili Aday Adayı içlin resmi başvurusunu Ak Parti Samsun İl Başkanlığına yaptığını bildirdi.

AK Parti Milletvekili Aday Adayı  Murat İkiz

3 dönem Havza Belediyesi başkanlığı yapan Murat İkiz yapmış olduğu basın açıklaması ile  AK Parti'den Samsun Milletvekili Aday Adayı içlin resmi başvurusunu Ak Parti Samsun İl Başkanlığına yaptığını bildirdi.

Havza’da 2004 – 2009, 2009 – 2014 ve 2014 – 2019 dönemlerinde 15 yıl 'Havza Belediye Başkanı' olarak görev yapan Murat İkiz, Havza Ak Parti İlçe Başkanlığında bir basın açıklaması düzenledi. İkiz, açıklamasında Havza başta olmak üzere bütün ilçelere ve Samsun şehrine "hep birlikte sahip çıkacağız" dedi.

Toplantıya Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, AK Parti Havza İlçesi Başkan Vekili Musa Akın, Havza ülkü Ocakları Başkanı Yasin Köz,kadın kolları temsilcileri yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir basın açıklamasında  'Hayırlı olsun' dileklerinin İkiz’e iletti.

Basın açıklamasında adaylık süreci ve gündemdeki gelişmelerle ilgili açıklamalarda bulunan Murat İkiz; “Öncelikle Ak Parti ailesine dört sene sonra yeniden katılmaktan dolayı oldukça mutlu olduğumu belirtmek isterim. İnşallah buradan tekrar sizlerin destekleriyle milletvekilliği göreviyle aktif siyasette yerimi alacağım. Havzamız, memleketimiz ve ülkemiz için şimdiden hayırlara vesile olmasını diliyorum. Nasibimizde varsa mutlaka gerçekleşecektir. Değerli hemşerilerim! Bildiğiniz üzere Havza'da 15 sene Belediye Başkanlığı yaptım. Bir araya geldiğimizde Cumhurbaşkanımızla istişare ederek, 'Milletvekili Aday Adayı' olmak istediğimi söylemiştim. 'Hayırlı olsun' temennisinde bulunmuştu. Son aşamada kararımı vererek aday adaylığı başvuru sürecimi tamamladım. Ailemle, dostlarımla görüşerek onların da rızalarını alarak bu karara vardım.”

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Murat İkiz; bölgeden uzun süredir iktidar milletvekilli olmadığına değinerek; “İnşallah bu dönemde 'üçüncü bölge' dediğimiz Havza, Vezirköprü, Kavak ve Ladik ilçelerimizden milletvekili çıkarmak istiyoruz. İktidar partisi olarak AK Parti'den milletvekilimizin olması bizim için önemli. Vekilimiz olmamasına rağmen 15 senelik görev süremiz boyunca geceli gündüzlü çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Güzel hizmetler gerçekleştirdik. İnşallah bölgemizden milletvekili çıkarınca çalışmalarımızı daha da genişleteceğiz. İnşallah milletvekili olarak seçilirsem bölgemize sahip çıkarak hemşerilerime özveriyle hizmet edeceğim. Sadece Havza ve çevre ilçelerde değil, bize verilen yetki doğrultusunda 17 ilçemizde de görev yapacağız. ” dedi.

Açıklama sonrası Murat İkiz'i Havzalı hemşerileri ve partili üyeler tebrik etti.

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Murat İkiz; basın açıklamasının ardından partili üyelerle ve dostlarıyla günün anısına birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Yol Yapım Ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor
Havza’da Yol Yapım Ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor
ŞEHİT BESİM KAZAR MTAL ÖĞRENCİLERİ BAKIM REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİNDE
ŞEHİT BESİM KAZAR MTAL ÖĞRENCİLERİ BAKIM REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİNDE