Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek

2019 yılından bu yana Ak Parti Havza İlçe Başkanlığı görevini yürüten Kadir Kayan görevinden istifa ederek 2023 Genel Seçimlerinde Milletvekili Aday Adaylığı olduğunu açıkladı.

Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek

2019 yılından bu yana Ak Parti Havza İlçe Başkanlığı görevini yürüten Kadir Kayan görevinden istifa ederek 2023 Genel Seçimlerinde Milletvekili Aday Adaylığı olduğunu açıkladı.

Ak Parti Havza İlçe Başkanlığı binasında Kavak, Vezirköprü, Ladik ve Asarcık İlçe Başkanları ile ilçe yönetimlerinin destekleri ve katılımları ile düzenlediği bir basın açıklaması Ak Parti Samsun Milletvekilliği için Aday Adayı olduğunu belirten Kadir Kayan yapmış olduğu açıklamada bölgenin güçlü temsilinin önemine değinerek; “Kurulduğu günden bu yana ilçe yönetimi, il yönetimi ve il başkan yardımcılığı olarak görev yaptım. 2019 yılından bu yana ise Ak Parti İlçe Başkanlığı görevini yürütmekteydim. Bu süreç içerisinde yönetim kurulum, gençlik ve kadın kollarımız ile partimizin tüm kademeleri ile halkımıza hizmet etmek için elimizden gelen gayret ile çalıştık. Geldiğimiz bu noktada elimizden geleni yapmanın gayretini göstermenin vicdani rahatlığını yaşamaktayım. Yapmış olduğum hizmetleri bir üst seviyeye taşımak adına gurur ile yapmış olduğum ilçe başkanlığı görevimi bırakıyorum. Bu bizim için bir ayrılık değil inşallah yeni bir başlangıçtır. Görevim süresince belediye başkanımız, ilçe yönetimimiz, belediye meclis üyelerimiz ve çevre ilçelerimizin kıymetli başkanlarımız ile gerek ilçemiz gerek ise bölgemiz için güzel hizmetler yaptık. Hepsinden Allah razı olsun. Haklarınızı helal ediniz.” dedi.

Kayan; “Yapmış olduğumuz görüşmeler ve bölgemizin göstermiş olduğu teveccüh ile 14 Mayıs 2023’te gerçekleştirilecek olan 28. Dönem milletvekilliği Aday adaylığı noktasında bende Samsunumuzu ve bölgemizi temsilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın şerefle yürüttüğümüz dava ve yol arkadaşlığını inşallah nasipse Ankara’da da yürütmeye talibim. Bu işin neticesi ne olursa olsun Cumhurbaşkanımızın, partimizin ve davamızın gönüllü neferi olmaya devam edeceğim. Bölgemizin güçlü bir şekilde temsili noktasında kendime ve bizlere destek olan değerli dava arkadaşlarımıza olan güvenimiz ile bölgemize hizmet etmek adına bir yola çıktık. Rabbim utandırmasın. Bölgeyi temsil noktasında bizlere güçlü bir destek veren Belediye başkanımıza, Kavak, Vezirköprü, Ladik ve Asarcık İlçe Başkanları ile yönetimlerine, Havza İlçe Yönetimimize, gençlik ve kadın kollarımıza, belediye meclis üyelerimize, mahalle başkanlarımıza, muhtarlarımıza ve partililerimize desteklerinden ötürü teşekkür ederim. ”dedi.

Aday adaylığını açıklayan Kadir Kayan’ı tebrik ederek başarılar dileyen Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Rabbim çıkmış olduğunuz yolu açık eylesin.”dedi.

Milletvekilliği için aday adaylığını açıklayan Kadir Kayan’a destek olmak için basın açıklamasına Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt, Kavak Ak Parti İlçe Başkanı Onur Bakır, Ak Parti Ladik İlçe Başkanı Recep Dirican, Ak Parti Asarcık İlçe Başkanı İlhan Gonca, Havza Muhtarları Derneği Başkanı Adem Şahin, mahalle muhtarlar, Ak Parti Havza İlçe yönetimi, gençlik ve kadın kolları yönetim kurulları, mahalle başkanları ve partililer katıldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR