Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*Başpelit mahallesinden Recep ve Hasibe Yüksel’in oğlu, Erkal Yüksel’in kardeşi, Kamil ve Nafiye Alıcı’nın abisi, Abdullah Yüksel’in babası Hacı EROL YÜKSEL vefat etmiştir.

*Sivrikese mahallesinden Cemil Akyol’un kızı, İsmet, Ziynet, Kadriye ve Halim Akyol’un kardeşleri, Gökhan, Necat ve Necdet Subaşı’nın teyzeleri NİMET AKYOL vefat etmiştir.

Kocapınar mahallesinden Hollanda da ikamet eden Selami Altun’un eşi, NAZMİYE ALTUN vefat etmiştir.

*Kocaoğlu mahallesinden eski Muhtar Ali Yelken’in eşi, Recep, Mehmet ve Ahmet Yelken’in anneleri SADİYE YELKEN vefat etmiştir.

*Ortaklar mahallesinden Murat Demirbilek’in oğlu, Faruk Demirbilek’in yeğeni, FERDİ DEMİRBİLEK vefat etmiştir.

*Şeyhsafi mahallesinden merhum Nuri Gül’ün gelini, Ayhan Gül’ün eşi, Ufuk ve Nuri Gül’ün anneleri, Saski şefi Yusuf ve Hüseyin Gül’ün yengeleri, BİNNAZ GÜL vefat etmiştir.

*Yukarısusuz mahallesinden olup, Karşıyaka Mah. İkamet eden merhum M. Ali Doğan’ın eşi, Sefa, Ali ve Şenol Doğan’ın anneleri, SATİ DOĞAN vefat etmiştir.

*Erikbelen mahallesinden Ali ve Şerafettin Turgut’un amcaları, Ahmet Çakır’ın eniştesi, Hacı RECEP TURGUT vefat etmiştir.

*Erikbelen mahallesinden olup, İnönü Mah. İkamet eden Hacı Nebi Demircan’ın oğlu, Abdurrahman ve Mustafa Demircan’ın kardeşi, Mahmut ve Ahmet Demircan’ın babaları Hacı ŞÜKRÜ DEMİRCAN vefat etmiştir.

*Aslançayır mahallesinden merhum Yahya İkiz’in eşi, Üzeyir İkiz’in annesi, EMİNE İKİZ vefat etmiştir.

*Şeyhsafi mahallesinden Mehmet, Necati ve Ahmet Baş’ın babaları Adem, Abdulhamit, Mustafa ve Muhammed Baş’ın dedeleri BEHZAT BAŞ vefat etmiştir.

*Boyalı mahallesinden olup, İcadiye Mah. İkamet eden merhum Cafer Top’un kızı Murat Çelik’in gelini, Fatih ve Ramazan Çelik’in anneleri, Hasan Top’un yeğeni, Aslan Çelik’in eşi, MAFİYE ÇELİK vefat etmiştir.

*Hecinli Beşpelit mahallesinden Şerif Çakır’ın babası Hidayet Cirit’in dedesi Hacı ŞÜKRÜ ÇAKIR vefat etmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Kenevir İşleyecek Fabrikanın Tanıtımı Yapıldı
Havza’da Kenevir İşleyecek Fabrikanın Tanıtımı Yapıldı
MHP’de Müracaatlar Başladı
MHP’de Müracaatlar Başladı