Havza’da 130 Ünite Kan Bağışı Toplandı

Türk Kızılay Havza Temsilciliği ve Genç Kızılay Havza Şubesince başlatılan ve 4 gün süren kan bağışı kampanyasında 130 ünite kan bağışı toplandı.

Havza’da 130 Ünite Kan Bağışı Toplandı

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından kan stoklarındaki azalma nedeniyle Samsun'un Havza ilçesinde Türk Kızılay Havza Temsilciliği ve Genç Kızılay Havza Şubesince başlatılan ve 4 gün süren kan bağışı kampanyasında 130 ünite kan bağışı toplandı.

Türk Kızılay Havza Temsilciliği ve Genç Kızılay Havza Şubesince başlatılan ve 4 gün süren kan bağışı kampanyası kapsamında kan bağış merkezine dönüştürülen Kazımpaşa Caddesi'ndeki bir iş yerinde 130 ünite kan bağışı kabul edildi.

Türk Kızılay Havza İlçe Koordinatörü Ömer Faruk Çörekçioğlu kampanyanın deprem felaketinde azalan kan stoklarının tamamlanması için Türk Kızılay tarafından sürdürülen çalışmalara destek olmak amacıyla düzenlendiğini belirterek; “ 4 süren kampanyamız kapsamında 130 ünite kan bağışı kabul edildi. Kampanyamıza destek olan Havzalı hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Bu vesile ile Asrın Felaketinde hayatını kaybedenler Allah'tan rahmet, ailelerine baş sağlığı, yaralılarımıza acil şifalar ve afetzede halkımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim bizlere bir daha böyle afetler göstermesin.” Dedi.

Kan bağışında bulunanlara Kızılay sodası ve tatlı ikramında bulunuldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Ramazan Pidesi Fiyatlarında İndirim Yapıldı
Havza’da Ramazan Pidesi Fiyatlarında İndirim Yapıldı
Havzalı Muhtarlar Bölgeyi Temsil Edecek Aday İstiyor
Havzalı Muhtarlar Bölgeyi Temsil Edecek Aday İstiyor