Havza Ziraat Odası Genç Üçüncü Döneme Müjde İle Başladı

Genç; ““İnşallah üçüncü dönemimize bir müjde ile bismillah diyoruz. Bölgede danelik mısır rekoltesini arttırmak için hazırladığımız yaklaşık 2 milyon lira değerindeki Danelik Mısır Kurutma Tesisi Projemiz onaylandı” dedi.

Havza Ziraat Odası Genç Üçüncü Döneme Müjde İle Başladı

Havza Ziraat Odası Genel Kurulunda üçüncü kez seçilen Coşkun Genç yeni döneme müjde ile başladı. Genç; ““İnşallah üçüncü dönemimize bir müjde ile bismillah diyoruz. Bölgede danelik mısır rekoltesini arttırmak için hazırladığımız yaklaşık 2 milyon lira değerindeki Danelik Mısır Kurutma Tesisi Projemiz onaylandı” dedi.

Havza Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda tek liste halinde olağan genel kurul divan başkanlığını Samsun Ziraat Odası Başkanı Hasan Tütüncü, divan Başkan Yardımcılığını Saffet Ergin, katip üyeliklerini Havza Madeni İşler Odası Başkanı Cesur Şahin ve Murat Yılmaz’ın yaptığı divan heyetinin teşekkülü ile başladı.

 Samsun Ziraat Odası Başkanı Hasan Tütüncü yapmış olduğu konuşmada Atatürk’ün “Köylü milletin efendisidir” sözünü hatırlatarak; “Bizler ise sizlerin hizmetkarlarıyız. Genel kurulumuz bölge çiftçimize hayırlı olsun.” Dedi.

Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç 8 yıldır birçok hizmete imza attıklarını ifade ederek; “İnşallah üçüncü dönemimize bir müjde ile bismillah diyoruz. Bölgede danelik mısır rekoltesini arttırmak için hazırladığımız yaklaşık 2 milyon lira değerindeki Danelik Mısır Kurutma Tesisi Projemiz onaylandı ve kısa süre içerisinde tesisimizi kuracağız. Sizlerden aldığımız güç ile sizlere hizmet için var gücümüz ile çalışıyoruz.”dedi. 

Konuşmaların ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

Gündem maddelerinin görüşülmesinin sonunda seçilere geçildi.

İlk olarak gerçekleştirilen 21 kişilik Havza Ziraat Odası Meclis Üyesi seçimde, 77 delegenin tamamının oy kullandı, bir oy geçersiz sayıldı.

Yapılan oylama sonucunda Havza Ziraat Odası Meclis üyeliklerine Coşkun Genç, Uğur Sağlam, Murat Yılmaz,  Halil İbrahim Usta, Hasan Ercan, Seydahmet Ünal, İlhami Uğuz, Bülent Onur Yılmaz, Ali Rıza Gül, Abdurrahman Şahin, Gürbüz Yılmaz, Bayram Bayraktar, Sezai Ceylan, Süreyya Sarıoğlu, Veli Şenkal, Cavit Şahin, Muharrem Kayacık, Hakan Balcı, Cesur Şahin, Hüsamettin Şahin ve Ahmet Anlıdelik isimlerinden oluştu

Meclis üyelerinin belirlenmesinin ardından yönetim kurulu üyelerinin seçimi gerçekleştirildi.

21 oyun kullanıldığı seçimden Coşkun Genç başkanlığındaki Havza Ziraat Odası Yönetim Kurulu Seydahmet Ünal, İlhami Uğuz, Uğur Sağlam, Cavit Şahin, Halil İbrahim Usta ve Hakan Balcı isimlerinden oluştu.

Genel kurlu sonrası Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç tebrikleri kabul ederek herkese teşekkür etti.

Genel kurula Samsun Ziraat Odası Başkanı Hasan Tütüncü’nün yanı sıra Havza Madeni İşler Odası Başkanı Cesur Şahin, Havza Muhtarları Derneği Başkanı Adem Şahin, davetliler ve genel kurul delegeleri katıldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ücretsiz Lenfödem Tedavisi İle Hastalara Umut Oluyor
Ücretsiz Lenfödem Tedavisi İle Hastalara Umut Oluyor
30 Ağustos Zafer Bayramı Voleybol Halk Turnuvası Sona Erdi
30 Ağustos Zafer Bayramı Voleybol Halk Turnuvası Sona Erdi