Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğünden Havzalı Şehit Polis Şahin’in Ailesine Ziyaret

​Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Sosyal Hizmetler ve Sağlık Şube Müdürlüğü tarafından düzlenen bir organizasyon ile Kastamonu İl Emniyet Müdürü Kayhan Ay ve Kastamonulu şehit yakınları Havzalı Şehit Polis Memuru Recep Şahin’in ailesini ziyaret ettiler.

Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğünden Havzalı Şehit Polis Şahin’in Ailesine Ziyaret

Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Sosyal Hizmetler ve Sağlık Şube Müdürlüğü tarafından düzlenen bir organizasyon ile Kastamonu İl Emniyet Müdürü Kayhan Ay ve Kastamonulu şehit yakınları Havzalı Şehit Polis Memuru Recep Şahin’in ailesini ziyaret ettiler.

Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Sosyal Hizmetler ve Sağlık Şube Müdürlüğü tarafından düzlenen bir organizasyon ile Havza’ya gelen Kastamonulu şehit yakınları program kapsamında ilk olarak Havza Kaymakamı Cengiz Nayman’ı makamında ziyaret ettiler.

Heyet daha sonra Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir misafirlerine Havza ve Havza Belediyesinin yürütmüş olduğu çalışmalar hakkında bilgiler vererek; “ Sizleri ilçemizde misafir etmekten onur duydum. Şehit yakınlarımıza kapımız her daim sonunda kadar açık. Bizlere vatan emaneti olan sizler için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Bu vesile ile ülkemizin bölünmez bütünlüğü için toprağa düşmüş tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.”dedi.

Şehit yakınları ise Belediye Başkanı Özdemir’e misafirperverliğinden ötürü teşekkür ettiler.

Kastamonulu şehit yakınları Kastamonu İl Emniyet Müdürü Kayhan Ay ve Polis Memuru Recep Şahin’in şehit olduğu saldırıda gazi olan polis memuru Mehmet Kuş’un katılımı ile Şehit Şahin’in Babası Nuri, annesi Aynur ve ağabeyi Sait Şahin’i evlerinde ziyaret ettiler.

Ziyarette Kastamonu İl Emniyet Müdürü Kayhan Ay şehit Şahin’in anne ve babasının ellerini öperek; “Kahraman bir mesai arkadaşımızın hatırasını yaşatmak ve hiçbir zaman unutulmayacağını bilmenizi isterim. Onun bizlere emaneti olan sizlerin her zaman başımızın üstünde yeri var. Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü olarak her zaman sizlerin yanındayız. Recep kardeşimiz ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.“dedi.

Gazi polis memuru Mehmet Kuş ise şehit Şahin’in adına yaşatmak için Deniz Feneri Derneği ile Afrika’da Şehit Polis Memuru Recep Şahin adına içme suyu kuyusu açıldığını belirterek; “Kardeşim ile aynı çatışmada yaralandım. Recep kardeşimize şehitlik nasip oldu. Bizde gazi olarak görevimizin başındayız. Şahin ailesinin her zaman yanındayım.”dedi.

Ziyaretin son kısmında ise Kastamonu İl Emniyet Müdürü Kayhan Ay Şehit Şahin’in Babası Nuri, annesi Aynur Şahin’e Kuran-ı Kerim, bayrak ve plaket takdim etti.

Programın son bölümünde ise Kastamonu İl Emniyet Müdürü Kayhan Ay, Gazi polis memuru Mehmet Kuş ve Kastamonulu şehit aileleri Şahin ailesi ile birlikte Şehit Polis Memuru Recep Şahin’in kabrini ziyaret ettiler.

Ziyarette Kuran-ı Kerim tilaveti okunarak şehitler için dualar edildi.

Ziyaretlerde Kastamonu İl Emniyet Müdürü Kayhan Ay ve Kastamonulu şehit yakınlarına Havza Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı ve Toplum Destekli Polislik Birimi eşlik etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Ramazan Pidesi Fiyatlarında İndirim Yapıldı
Havza’da Ramazan Pidesi Fiyatlarında İndirim Yapıldı
Havzalı Muhtarlar Bölgeyi Temsil Edecek Aday İstiyor
Havzalı Muhtarlar Bölgeyi Temsil Edecek Aday İstiyor