Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanlığına yeniden Ömer Büyük seçildi

Havza Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanlığına üçüncü kez Ömer Büyük getirildi.

Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanlığına yeniden Ömer Büyük seçildi

Havza Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanlığına üçüncü kez Ömer Büyük getirildi.

İlçedeki bir düğün salonunda gerçekleştirilen genel kurula mevcut başkan Büyük, tek aday olarak katıldı.

Genel Kurul Başkanlığını Samsun Kunduracılar Esnaf Kooperatifi Başkanı Adnan Konaj’ın yaptığı, başkan yardımcılığını Havza Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ertuğrul Pekbolat, katip üyeliklerini ise Madeni İşler Odası Başkanı Cesur Şahin ile Havza Bakkal ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Vahit Yılmaz’ın yapmış olduğu divan heyetinin oluşturulması ile başladı.

Genel kurulda saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

Genel Kurula Katılan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir genel kurulun kooperatife ve Havza’ya hayırlı olmasını dileyerek; “Havza Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifimiz bölgede örnek gösterilen ve kullandırdığı kredi miktarı ile ilçemize önemli hizmetler veren bir kurum. Bu başarılarından dolayı Kooperatif Başkanımızı ve yönetimini kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.”dedi

Genel kurulda yapılan oylama ile yeni kooperatifin yeni yönetim kurulu belirlendi.

Yapılan seçimde kullanılan 215 oyun tamamını alan Büyük, yeniden başkanlığa seçildi.

Yönetim kurulu ise Hakan Çapan, Ferudun Başaran, Murat Dadaşoğlu ve Muhammed Öksüz'den oluştu.

Kooperatifin denetim kurulu üyeleri Zafer Noyan ve Aykut Kara, bölge birliği temsilcileri ise Ömer Büyük, Ferudun Başaran ve Hakan Çapan oldu.

Büyük, seçim sonucunun açıklanmasının ardından yaptığı konuşmada, kendisine ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarına destek veren herkese teşekkür ederek, “ Kooperatif üyesi esnaflarımızın güvenine layık olmak bizim için önemli idi. Allah’a şükürler olsun ki üylerimizin hem güvenlerini hemde takdirlerini kazanmışız. Var gücümüzle Havza esnafımız için çalışmaya devam edeceğiz. dedi. Kooperatifimize sahip çıkan ve genel kurulumuza katılım gösteren tüm üyelerimiz ile misafirlerimize teşekkür ederim.”dedi.

Genel kurula Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Samsun Ticaret İl Müdürü Kürşat Turpçu, Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, Havza Muhtarları Derneği Başkanı Adem Şahin ile kooperatif üyeleri katıldı.

Genel kurul sonunda Havza Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Birim tarafından katılımcılara dolandırıcılık ile evde ve işyerinden hırsızlık konularında broşür dağıtılarak bilgilendirme yapıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Kenevir İşleyecek Fabrikanın Tanıtımı Yapıldı
Havza’da Kenevir İşleyecek Fabrikanın Tanıtımı Yapıldı
MHP’de Müracaatlar Başladı
MHP’de Müracaatlar Başladı