Havza’da Millet İttifakı Temsilcileri Toplandı

Havza’da ilçe başkanlı bulunan Millet İttifakı üye parti ilçe başkanları toplantıda bir araya geldi.

Havza’da Millet İttifakı Temsilcileri Toplandı

Havza’da ilçe başkanlı bulunan Millet İttifakı üye parti ilçe başkanları toplantıda bir araya geldi.

6’lı masa olarak adlandırılan Millet ittifakına bileşenlerinden oluşan ve Havza’da ilçe teşkilatlarını bulunan CHP, İyi Parti, Saadet ve DEVA partisi ilçe başkanları CHP Havza İlçe örgütü binasında bir araya geldiler.

CHP İlçe Başkanlığı binasında CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek başkanlığında toplanan Millet İttifakını oluşturan partilerin Havza İlçe Başkanları yaklaşan seçim öncesi yapılacak ortak çalışmalar ve işbirliği konularında alışverişte bulundular.

Toplantıya ev sahipliği yapan Havza CHP İlçe Başkanı Yunis Yılmaz; “,İttifak Ortağı partilerimizin Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe yönetim üyeleri ve gençlik kollarımızın katıldığı toplantıda 6'lı masa kararlarını, sandık güvenliğini ve seçim çalışmalarını konuştuk. Toplantımız son derece keyifli ve bilgilendirici geçti, bir kez daha gördük ve anladık ki oluşturulan bu birliktelik 20 yıldır sürdürülen ayrımlaştırma ötekileştirme politikasından sonra özlem duyduğumuz hasret giderdiğimiz bir buluşma imiş. Katıldığınız için teşekkür ederiz. Sizler ile çok daha güçlüyüz Geliyor Gelmekte olan” İfadelerini kullandı.

Toplantıda konuşan CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek yaklaşan seçimler öncesi bir değerlendirme toplantısı yaptıklarını belirterek; “ Seçim takvimi netleştikçe bizlerde çalışmalarımızı daha da yoğunlaştıracağız. Millet İttifakının temsilcileri olarak ilçemizde ve bölgemizde yapılacak olan çalışmaları belirlemek ve sahada etkinliğimizi arttırmak adına yapmamız gereken üzerimize düşen ne var ise yapacağız. İnşallah önümüzdeki süreçte daha sık bir araya geleceğiz.”dedi.

Toplantıya CHP Havza İlçe Başkanı Yunis Yılmaz, İYİ Parti Havza İlçe Başkanı Saim Çalışkan, Saadet Partisi Havza İlçe Başkanı Rasim Korkmazlı, Deva Partisi Havza İlçe Başkanı Suat Bayraktar ile parti yöneticileri katıldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Kenevir İşleyecek Fabrikanın Tanıtımı Yapıldı
Havza’da Kenevir İşleyecek Fabrikanın Tanıtımı Yapıldı
MHP’de Müracaatlar Başladı
MHP’de Müracaatlar Başladı