10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlaması

Çamlıca Eğitim Kurumları kurucu Müdürü ve İlk Kıvılcım 1919 - Havza Kadın Üretim Kooperatifi’nin Kurucu Başkanı Şerife Acar Döndür basın mensupları le bir araya geldi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlaması

Çamlıca Eğitim Kurumları kurucu Müdürü ve  İlk Kıvılcım 1919 - Havza Kadın Üretim Kooperatifi’nin Kurucu Başkanı Şerife Acar Döndür basın mensupları le bir araya geldi.

İlk Kıvılcım 1919 - Havza Kadın Üretim Kooperatifinde gerçekleşen programa Şeride Acar Döndür, 25 Mayıs Gazetecisi kurucusu ve sahibi Fahri Çiftçi, yazı işleri müdürü Abdurrahman Altun ve AA Havza Muhabiri Özgür Uyaroğlu katıldılar.

Şerife Cara Döndür; “Kamuoyunun bilgilendirilmesi ve aydınlatılması noktasında doğru, tarafsız ve ilkeli haber anlayışını benimsemiş, her türlü zorluk ve olumsuzluğa rağmen yoğun emek vererek çalışmalarını yürüten basınımızın kıymetli temsilcilerinin Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, başarılar diliyorum" dedi.

Fahri Çiftçi; “Havza Kadın Üretim Kooperatifimiz yönetimi ve üyelerine teşekkür ederiz. Bizleri çalışan gazeteciler günü münasebetiyle misafir ettiler ağırladılar. Sahada bulunan arkadaşlarımız ve bizler kooperatifimiz ve ilçemizde yapılacak her proje ve güzel işlerin yanında ve destekçisiyiz. Kendilerine teşekkür derim” dedi.

Madeni İşler Odasından Gazeteciler Günü Kutlaması

Madeni İşler Esnaf odası 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Havza’da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Madeni İşler Esnaf odası odasında gerçekleşen ziyarete oda başkan yardımcısı Şaban Döndür, ilçemiz basın mensupları Abdurrahman Altun ve Özgür Uyaroğlu katıldılar.

Cesur Şahin; “Çalışan gazetecilerimiz, basın mensubu arkadaşlarımız, basın emekçisi dediğimiz arkadaşlarımız bir gün değil her gün bizlerin yanında. Özellikle yerel basın mensubu arkadaşlarımızın önemi bizim için çok farklıdır. Çünkü gönüllü bir amme hizmeti olarak da ilçemize hizmet ediyorlar. Bu görevi de layıkıyla yapıyorlar. Biz her zaman onları yanımızda gördük, her zaman desteklerini hissettik. Allah sizlere kolaylık versin, bu vesileyle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Kırsal Mahalledeki Okul Öğrencilerinin 100. Yıl Coşkusu
Kırsal Mahalledeki Okul Öğrencilerinin 100. Yıl Coşkusu
Tekirdağ Kapaklı’da Havzalılardan Basın Açıklaması
Tekirdağ Kapaklı’da Havzalılardan Basın Açıklaması