25 Mayıs Gazetesi 17 Yaşında

05 Aralık 2006 yılında İlçemizde kurulan ve 16 senedir aralıksız yayın hayatına devam eden Havza 25 Mayıs Gazetesi 17. Yayın yılını kutladı.

25 Mayıs Gazetesi 17 Yaşında

05 Aralık 2006 yılında İlçemizde kurulan ve 16 senedir aralıksız yayın hayatına devam eden Havza 25 Mayıs Gazetesi 17. Yayın yılını kutladı.

İlçemizde 16 yayın yılını dolduran Havza 25 Mayıs Gazetesi yayınını aralıksız sürdürüyor. 2006 yılında yayın hayatına başlayan gazetemiz, Havzanın dünyaya açılan penceresi olarak ilçede yaşanan olay ve gelişmeleri basılı medya üzerinde olduğu gibi www.havza25mayis.net internet haber portalından da yayınlayarak geniş kitleleri haberdar ediyor.

Gazetemizde yapılan pastalı kutlamaya Havza Belediyesi Başkanı Sebahattin Özdemir ve gazetemiz çalışanları katıldılar.

Kesilen pasta sonrası iyi niyet temennilerinde bulunan Havza Belediyesi Başkanı Sebahattin Özdemir; “Çıktığını bu yolda daha nice senelerde yayın hayatınıza devam etmenizi temenni ederim” dedi.

Gazetemiz muhabiri Ahmet Çiftçi; “2006 yılından bu zamana kadar ilçemizde gazetemizi aralıksız çıkartmanın gururunu yaşıyoruz. Yeni yaşımızın ve yeni yayın yılımızın gazetemiz çalışanları ve tüm Havza halkına hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” dedi.

 Gazetemiz Kurucusu ve Sahibi Fahri Çiftçi; “05 Aralık 2006 Tarihinde başlamış olduğumuz yayın hayatımızda 16 yılı tamamladık ve 17 yıldan gün aldık. Hiçbir grup ve kuruluştan destek almayarak ilkelerinden taviz vermedik ve ilkemizi hep devam ettirdik. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada ilçemizde kimseyi üzmeden kırmadan tarafsız bir şekilde yayın hayatımıza devam edeceğiz. Havza’ya ve Havzalılara hizmet için çalışmaya gayretinde olacağız. İlçede gerek dijital ortamda gerekse yazılı ve baskılı yayın olarak gazetecilik hayatımıza devam ediyoruz, bizimle bu mesleği yürüten ve Havza’da muhabirlikte uğraşan arkadaşlarımıza da teşekkür ederim. Hep beraber gerek ilçemizde gerekse ilçemiz dışında olan gurbetçilerimize ilçemizde olan gelişme ve haberleri gazetemiz ve internet sitemiz aracılığıyla duyurmaya devam edeceğiz.  16 yıl önce kurulan gazetemizin gerçek sahibini halkın kendisi olarak görüyoruz. İlkeli, seviyeli yayın anlayışıyla hep fark yaratan gazetemiz, Havza'nın aydınlık geleceği olacaktır. Yılmadan yorulmadan alanında uzmanlaşmış ekibiyle yerel hayata yeni soluk katmaya devam edecektir. Denetleyici, gözetleyici ve halkın adına sorgulayıcı görevini aksatmadan yerine getireceğimize kimsenin şüphesi olmasın. Tüm emeği geçen çalışanlarımız, kurum amirlerimiz ve Havza halkına teşekkür eder saygılar sunarım” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan Adayı İkiz’den Birliktelik Vurgusu
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR
BAFRADAN ÜÇ PUANI FARKLI GALİBİYETLE ALDILAR