Havza Milli Eğitim Müdürlüğünden Yatılı Öğrencilere Futbol Programı

Havza Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile yatılı eğitim gören lise öğrencilerine yönelik başlatılan uygulama kapsamında futbol maçı oynandı.

Havza Milli Eğitim Müdürlüğünden Yatılı Öğrencilere Futbol Programı

Havza Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından  Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile yatılı eğitim gören lise öğrencilerine yönelik başlatılan uygulama kapsamında futbol maçı oynandı.

Havza Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçede yatılı eğitim gören ve okul pansiyonlarında kalan öğrencilerin motivasyonunu ve sosyalleşmelerini artırmak, öğrencilerin hoşça vakit geçirmelerini sağlamaları amacı ile başlatılan uygulama kapsamında Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ve öğretmenlerden oluşan takım Havza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Pansiyonunda kalan öğrencilerden oluşan takım ile ilçe stadında karşı karşıya geldiler.

Milli Eğitim Takımın 6 – 3 kazandığı maç sonrası Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam öğrencilere baklava ikram ettiler.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir gençler ile birlikte olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederek; “Yarımızın teminatı olan gençlerimiz ile hoşça vakit geçirmek ve onların motivasyonuna katkıda bulunmaktan dolayı mutluyum. Uygulamanın hayat geçirilmesi emeği olan herkese teşekkür eder, öğrencilerimize başarılar dilerim.”dedi.

Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam ise yapmış olduğu açıklamada uygulamanın amacının öğrencilerin motivasyonunu artırmak olduğunu belirterek; “Hayata geçirdiğimiz uygulama ile öğrencilerimizin bir an olsun pansiyon ortamından çıkarmak ve eğlenirken motivasyonlarına katkı sağlamak istedik. Öte yandan bu yaparken spor ile öğrencilerimizi sosyalleşmesine, fazla enerji ve streslerini atarken eğlenmelerini hedefledik. İnşallah bu uygulamamızı periydik aralıklar ile devam ettireceğiz. BU gece bizleri yalnız bırakmayan Havza Belediye Başkanımız Sayın Sebahattin Özdemir’e teşekkür ederim.” Dedi.

Maçı Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdür Cafer Uzun, Havza MTAL idarecileri, öğretmenleri ve pansiyon öğrencileri izledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Parti Milletvekili Aday Adayı  Murat İkiz
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Murat İkiz "Özveriyle hizmet edeceğim"
Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek
Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek