Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*Yazıkışla Mahallesinden olup, 19 Mayıs Mah. İkamet eden Mahmut Avcı’nın kardeşi, Deniz, İbrahim ve Çetin Avcı’nın amcaları, Hacı İSA AVCI Vefat etmiştir.

*Çayırözü Mahallesinden merhum Hüseyin Ercen’in eşi,  Oktay, Atay ve Veli Ercen’in anneleri LÜTFİYE ERCEN Vefat etmiştir.

*Mesudiye Mahallesinden olup, Yenimescit Mah. İkamet eden Birol Candemir’in babası, Şahin, Ahmet ve Şerif Candemir’in abileri, Sami Candemir’in kardeşi Hacı BAYRAM CANDEMİR Vefat etmiştir.

*Yavucuk Mahallesinden Ali, İsmail ve Zeki Kara’nın babaları Hamza ve Salih Kara’nın abileri ZEKERİYA KARA Vefat etmiştir.

*Taşkaracaören Mahallesinden Elvan Doğan’ın eşi, Mustafa ve Kenan Doğan’ın anneleri NAİLE DOĞAN Vefat etmiştir.

*Yeşilalan Mahallesinden eski Muhtar Erdoğan Dilek’in teyzesi ŞEHRİ DİLEK Vefat etmiştir.

*Şeyhkoyun Mahallesinden merhum Arslan Çakır’ın eşi, Ertan, Yetkin, Zafer, Vasfi, Özlem ve Özcan Çakır’ın anneleri, muhtar Muharrem Akbaş’ın kayınvalidesi KAKUYE ÇAKIR Vefat etmiştir.

*Şeyhkoyun Mahallesinden merhum Fethi  Ahmet Özkan’ın oğlu, Arabi ve Erdal Özkan’ın abileri NURETTİN ÖZKAN Vefat etmiştir.

*25 Mayıs Mahallesinden olup, Samsun da ikamet eden merhum Hacı Alabey Şahin’in kızı, merhum Öğretmen Ramazan Kaya’nın eşi, Hacı HAVVA KAYA Vefat etmiştir.

*Hacıdede Mahallesinden Heybetali Yılmaz’ın oğlu, Teslime, Hüseyin, Bilal, Suna ve Tuncer Yılmaz’ın kardeşleri Hülya Yılmaz’ın eşi, Emre ve Esin Yılmaz’ın babaları, Em.Öğretmen RUHİ YILMAZ Vefat etmiştir.

*Çeltek Mahallesinden Dursun, Mehmet, Aslan ve Ali Akbulut’un abileri, Murat Akbulut’un babası ŞABAN AKBULUT Vefat etmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Parti Milletvekili Aday Adayı  Murat İkiz
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Murat İkiz "Özveriyle hizmet edeceğim"
Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek
Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek