U16 İLK KIVILCIM HAVZA FARKLI KAZANDI

Kavakta Kavak GSHİM ile oynadığımız U-16 ligi maçını 4-1 kazanarak yoluna devam etti. Golleri Muhammet, Burak ve Mustafa (2) kaydetti.

U16 İLK KIVILCIM HAVZA FARKLI KAZANDI

Kavakta Kavak GSHİM ile oynadığımız U-16 ligi maçını 4-1 kazanarak yoluna devam etti. Golleri Muhammet, Burak ve Mustafa (2) kaydetti. İlk kıvılcım Havza spor kulübü olarak oyuncularımızı ve Murat Ünsal hocamızı tebrik ediyor başarılarının devamını dileriz denildi. Ayrıca misafirperverliklerinden dolayı Kavak GSHİM spora teşekkür eder kalan maçlarında başarılar dileriz.

U14 FUTBOL TAKIMI EVİNDE BERABERE KALDI

Havza İlçe stadında oynanan U-14 ligi maçında takımımız Samsun Şehit Uğur Birinci kulübüyle 2-2 berabere kalarak sahadan bir puanla ayrıldı. Goller Yunus ve Ahmet kaydetti.

U14 KANARYA 55 TAKIMINA ACIMADI

Hafta içi ve Hafta sonu mücadele eden U14 İlk kıvılcım Samsunda oynadığı U14 ligi maçında Kanarya 55 takımını 11-3 mağlup etti. Goller Ahmet(5), Yunus(2), Kıvanç, Anıl, Bartu, Kayra kaydetti. Sporcularımızı ve Murat Ünsal hocamızı tebrik ediyor başarılarının devamını dileriz.

TEŞEKKÜR ETTİK

Kulübümüze maç forması hediye eden içemizin simgesi olan Sözenler Semaver yönetim kurulu başkanı Azem Sözen ve kardeşlerine sporcularımızla birlikte teşekkür ziyaretinde bulunduk. Katkılarından dolayı Sözenler ailesine kulübümüz adına sonsuz teşekkürler eder, hayırlı işler, bol kazançlar dileriz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Yol Yapım Ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor
Havza’da Yol Yapım Ve Bakım Çalışmaları Devam Ediyor
ŞEHİT BESİM KAZAR MTAL ÖĞRENCİLERİ BAKIM REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİNDE
ŞEHİT BESİM KAZAR MTAL ÖĞRENCİLERİ BAKIM REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİNDE