TMO Samsun Başmüdürü Şahinler’den Havza Ziyareti

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Samsun Başmüdürü Derya Şahinler Havza’da bir dizi ziyaret geçekleştirerek Havza OSB’de incelemelerde bulundu.

TMO Samsun Başmüdürü Şahinler’den Havza Ziyareti

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Samsun Başmüdürü Derya Şahinler Havza’da bir dizi ziyaret geçekleştirerek Havza OSB’de incelemelerde bulundu.

Toprak Mahsulleri Ofisi Samsun Başmüdürü Derya Şahinler Havza ziyareti kapsamında ilk olarak Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ile Havza Kaymakamlığı Makamında bir araya geldi.

Yapılan görüşmede Toprak Mahsulleri Ofisi Samsun Başmüdürü Derya Şahinler Kaymakam Nayman, Başkan Özdemir ile Kayan’a TMO Havza Ajans Amirliği çalışmaları ve yapılabilecek işbirliği konularında görüş alışverişinde bulundular.

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman TMO Samsun Başmüdürü Derya Şahinler’ ziyaretinden ötürü teşekkür ederek; “TMO Havza Ajans Amirliği çalışmalarımız çitçilerimizin mağdur olmamaları adına buğday alım sezonunda üstün çaba ve gayret gösterdiler. Çiftçilerimiz adına kendilerine teşekkür ediyorum. Çiftçilerimize hizmet için var olan TMO ile her türlü işbirliğine açığız.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir TMO’nun çiftçiye önemli destek verdiğini ifade ederek; “Çiftçilerimize maddi anlamda önemli destekler sağlayan TMO bu yıl buğday alımında göstermiş olduğu gayret ve çaba ile de üreticilerimizin takdirini kazandı. Havza Belediyesi olarak Havza üretici kardeşlerimize her zaman destek olan TMO ile yine çiftçilerimiz adına yapılacak olan işlerde ortak hareket edeceğiz. Sayın Şahinler ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederim.” Dedi.

Toprak Mahsulleri Ofisi Samsun Başmüdürü Derya Şahinler daha sonra Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile birlikte Havza Organize Sanayi Bölgesini (OSB) ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

OSB ziyaret kapsamında ilk olarak Havza OSB İdari Binası ziyaret edildi. Ziyarette Toprak Mahsulleri Ofisi Samsun Başmüdürü Derya Şahinler’e Havza OSB Müdürü Erol Pepeç tarafından OSB hakkında bilgiler aktarıldı.

Şahinler daha sonra Kaymakam Nayman ve Başkan Özdemir ile OSB’de incelemelerde bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Parti Milletvekili Aday Adayı  Murat İkiz
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Murat İkiz "Özveriyle hizmet edeceğim"
Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek
Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek