Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

Geçen Hafta Kaybettiklerimiz

*İmaret Mahallesinden merhum Selahattin ve Almanya’dan emekli Sabire Özkanca’nın oğulları, Ebru Özkanca’nın eşi, Cem ve Can Özkanca’nın babaları, Haşmet, İsmail, Selman ve Halil Sungurtekin’in yeğenleri ENDER ÖZKANCA vefat etmiştir.

*Bekdiğin Mahallesinden merhum Hasan Uysal’ın eşi, İlyas, Ruhi ve Muhtar Şuayip Uysal’ın anneleri ŞEHRİ UYSAL vefat etmiştir.

*Kamlık Mahallesinden Aydın, Ersoy ve Bayram Özbek’in babaları AHMET ÖZBEK vefat etmiştir.

*Başpelit Mahallesinden Bünyamin, Hasan ve Hüseyin Başaran’ın babaları Muhsin Yüksel’in eniştesi, Cevdet Mutlu’nun dayısı SÜLEYMAN BAŞARAN vefat etmiştir.

*25 Mayıs Mahallesinden olup Samsun da ikamet eden merhum Şahin Şimşir’in eşi, RUHİ GÜL ŞİMŞİR vefat etmiştir.

*Mürsel Mahallesinden olup, D.Üstü Mah. ikamet eden merhum Selim Şahin’in eşi, Cemal, Madımak, Sade ve Zekine Şahin’in anneleri Özacan ve Bircan Şahin’in babaanneleri FATMA ŞAHİN vefat etmiştir.

*Ortaklar Mahallesinden merhum Hacı Kadir Tezcan’ın eşi, Esat Tezcan’ın annesi Hacı Ferhat Gül’ün ablası, Hacı NURHAN TEZCAN vefat etmiştir.

*Ordu ilinden olup Yenimescit Mah. İkamet eden Sevgi, Nazan, Ayşegül ve Em.Polis Mem. Hasan Mermi’nin babaları Raziye Mermi’nin eşi, Eski Vergi Dairesi Müd. HÜSEYİN MERMİ vefat etmiştir.

*Memduhiye Mahallesinden Osman Yılmaz’ın eşi, Recep ve Hüseyin Yılmaz’ın anneleri, Aslan, Şevket ve Aydın Yılmaz’ın yengeleri MEVLÜDE YILMAZ vefat etmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Parti Milletvekili Aday Adayı  Murat İkiz
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Murat İkiz "Özveriyle hizmet edeceğim"
Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek
Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek