Havza Kaymakamı Nayman’dan Başarılı Polislere "Başarı Belgesi"

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman Havza İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli 1 komiser, 1 komiser yardımcı olmak üzere 9 emniyet mensubuna Başarı Belgesi verdi.

Havza Kaymakamı Nayman’dan Başarılı Polislere

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman Havza İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli 1 komiser, 1 komiser yardımcı olmak üzere 9 emniyet mensubuna Başarı Belgesi verdi.

Tören öncesi Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir bir dizi ziyaret için Havza’da bulunan Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal ile birlikte incelemelerde ve ziyaretlerde bulundular.

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal İlk olarak Havza İmam Hatip Ortaokulu tarafında 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma programına katıldılar.

Daha sonra Havza Kaymakamlığına geçen Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal ve Havza İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı burada ilçedeki asayiş ve trafik konularında verilen hizmetler hakkında istişarelerde bulundular.

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman Havza’da Emniyet Müdürlüğünün önemli çalışmalar yaptığını belirterek; “ İlçemizde polislerimiz özveri ile çalışmalarına devam etmekte. Havza Kaymakamlığı olarak her zaman emniyet mensuplarımızın yanındayız.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Havza Belediyesi olarak her zaman emniyet güçlerine destek olduklarını belirterek; “Her daim Emniyet Müdürlüğümüzün yanında ve destekçisiyiz.” Dedi.

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal daha sonra ise Havza İlçe Emniyet Müdürlüğü, Havza Bölge Trafik Denetleme İstasyonu Amirliğini ziyaretlerde bulunarak incelemelerde bulundular.

Samsun İl Emniyet Müdürü Ural Havza programının son bölümünde Havza Kaymakamlığında düzenlenen Başarı Belgesi takdim programına geçildi.

Törende konuşan Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ilçe genelinde trafik ve asayiş konularında yapılan çalışmalarda başarı gösteren emniyet personelini Başarı Belgesi ile ödüllendirdiklerini ifade ederek; “ İlçe Emniyet Müdürlüğümüzde görevli polislerimizin, çeşitli suçların takibinde başarılı çalışmaları memnuniyetle tespit edildiğinden, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 122. maddesine istinaden, kaymakamlık makamında Üstün Başarı Belgesi almaya hak kazanmışlardır. Kendilerini kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Konuşmanın ardından Kaymakam Nayman 1 komiser, 1 komiser yardımcı olmak üzer 9 emniyet mensubuna Başarı Belgesi verdi.

Törene katılan Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal ise polisleri ek tek tebrik ederek; “Başarılı ve özverili çalışmalarınızın Kaymakamlığımız tarafından ödüllendirilmesi bizlere onur verdi. Başarılı ve özverili çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.” Dedi.

Törene Kaymakam Nayman ve İl Emniyet Müdürü Urhal’ın yanı sıra Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile Havza İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı katıldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Parti Milletvekili Aday Adayı  Murat İkiz
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Murat İkiz "Özveriyle hizmet edeceğim"
Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek
Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek