Türk Kızılay Samsun Kan Bağışı Merkezinden Kaymakam Nayman ve Başkan Özdemir’e teşekkür

Türk Kızılay Samsun Kan Bağışı Merkezi tarafından Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e teşekkür belgesi verildi.

Türk Kızılay Samsun Kan Bağışı Merkezinden Kaymakam Nayman ve Başkan Özdemir’e teşekkür

Türk Kızılay Samsun Kan Bağışı Merkezi tarafından Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e teşekkür belgesi verildi.

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e Türk Kızılay tarafından yürütülen Güvenli Kan Temini Projesi kapsamında yürütülen çalışmalara destek olmak amacı ile Havza Kaymakamlığı tarafından Havza Belediyesi işbirliği ile düzenlenen kampanya ile desteklerinden ötürü Türk Kızılay Samsun Kan Bağışı Merkezi tarafından teşekkür belgesi verildi.

Türk Kızılay Samsun Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Serdar Bayram, Kan Bağışı Kazanım Uzmanları Salih Kaya ve Yaşar Batur ile Türk Kızılay İlçe Koordinatörü Ömer Faruk Çörekçioğlu’n dan oluşan heyet ilk olarak Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Kızılay heyetine teşekkür ederek; “ Bu bizim insanlık görevimiz. Halkımızın kan bağışı konusunda duyarlı olmaya davet ediyorum. Unutulmamalı kanın kaynağı sadece insan. İnşallah bundan sonrada Kızılay’ımıza desteklerimiz devam edecek. Kızılay’ımız tüm hasta ve hasta yakınları adına yürüttükleri çalışmalardan ötürü teşekkür ederim” Dedi.

Ziyaretin sonunda Türk Kızılay Samsun Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Serdar Bayram, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e vermiş olduğu desteklerden ötürü teşekkür belgesi takdim etti.

Heyet daha sonra Havza Kaymakamı Cengiz Nayman’ı makamında ziyaret ederek yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

Türk Kızılay Samsun Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Serdar Bayram Havza’nın her zaman kan bağışı konusunda duyarlı olduğunu ifade ederek; “Kaymakamlığımız tarafından düzenlenen kan bağışı kampanyası bizleri için önemli bir destek. Bu tür kampanyalar konuya olan farkındalığı attırmakta. Kaymakamımız Sayın Cengiz Nayman’a hassasiyetlerinden ötürü teşekkür ederim.” Dedi.

Kaymakam Cengiz Nayman, toplumda kan bağışı konusunda farkındalık oluşturmak ve Türk Kızılay tarafından yürütülen Güvenli Kan Temini Projesi'ne destek olmak amacı ile kan bağışı kampanyası düzenlediklerini belirterek; “ İnşallah önümüzdeki aylarda daha geniş kapsamlı bir kampanya planlamaktayız. Tüm halkımızı kampanyamıza destek olmaya davet ediyor, sizlere yürütmüş olduğunuz hizmetlerde başarılar diliyorum.” Dedi.

Konuşmaların ardından Türk Kızılay Samsun Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Serdar Bayram, Kaymakam Nayman’a vermiş olduğu desteklerden ötürü teşekkür belgesi takdim etti

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Parti Milletvekili Aday Adayı  Murat İkiz
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Murat İkiz "Özveriyle hizmet edeceğim"
Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek
Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek