Havza TSO Başkanı Acar TOGG Tesislerini Ziyaret Etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı ve TOGG Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve oda borsa başkanları TOGG Gemlik tesislerini ziyaret etti.

Havza TSO Başkanı Acar TOGG Tesislerini Ziyaret Etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı ve TOGG Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve oda borsa başkanları TOGG Gemlik tesislerini ziyaret etti. Ziyarete katılan Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, Türkiye’nin yerli ve milli elektrikli otomobili TOGG’un Bursa Gemlik’teki tesislerinde incelemelerde bulundu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı ve TOGG Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile TOGG'un Ceo'su Gürcan Karakaş'ın ev sahipliğinde gerçekleşen programda, yerli otomobilin gelişim süreci hakkında sunumlar yapılarak bilgiler verildi.

 Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar’ın da katıldığı tesislerin ziyaretinde, Hisarcıklıoğlu Oda-Borsa başkanlarına Türkiye'nin otomobili TOGG'un serüvenini ve geldiği noktayı anlattı.

TOGG CEO'su Gürcan Karakaş da bir sunum yaparak TOGG otomobili ve e-mobilite sistemi hakkında bilgi verdi.

Havza TSO Başkanı Erkan Acar ziyarette Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı ve TOGG Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Zorlu Gurup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu ile bir araya gelerek Karadeniz’in en büyük OSB’si olma yolunda ilerleyen Havza OSB’ye yatırıma davet etti.

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, üretime başlamak için 29 Ekim'e hazırlanan TOGG'un önümüzdeki yıldan itibaren yollarda olmasından duyduğu gururu ifade ederek; “ Ülkemizin gururu yerli ve milli otomobili olan TOGG’un üretim tesisleri insana ayrı bir gurur vermekte. Ziyaret esnasında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı ve TOGG Yönetim Kurulu Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Zorlu Gurup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Nazif Zorlu ile görüşme imkanımız oldu. Kendilerine Havza OSB hakkında bilgiler aktararak TOGG’un yedek parça üretimi için Havza’ya davet ettim.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Parti Milletvekili Aday Adayı  Murat İkiz
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Murat İkiz "Özveriyle hizmet edeceğim"
Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek
Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek