Bekdiğin Mahallesinde Su Deposu Ve Sentetik Çim Saha Faaliyete Girdi

Havza’ya bağlı Bekdiğin bir süre önce yapımına başlanan sentetik çim saha ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından yapımı tamamlanan 100 tonluk içme suyu faaliyete girdi. Bekdiğin Mahallesi Muhtarı Şuayip Uysal yetkililere teşekkür etti.

Bekdiğin Mahallesinde Su Deposu Ve Sentetik Çim Saha Faaliyete Girdi

Havza’ya bağlı Bekdiğin bir süre önce yapımına başlanan sentetik çim saha ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ)  tarafından yapımı tamamlanan 100 tonluk içme suyu faaliyete girdi. Bekdiğin Mahallesi Muhtarı Şuayip Uysal yetkililere teşekkür etti.

Bekdiğin Mahallesinde Bekdiğin İlk ve Ortaokulu yanına Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan ve faaliyete girdi.

Öte yandan SASKİ tarafından mahalle kırsalında yapımı tamamlanan ve uzun yıllar mahalle temiz içme suyu sağlayacak olan 100 tonluk içme suyu deposu hizmete girdi.

Bekdiğin Mahallesi Muhtarı Şuayip Uysal yapmış olduğu açıklamada kısa sürede iki önemli hizmete kavuştuklarını belirterek; “Mahallemizde gençlerimiz boş zamanlarını geçirmek için imkan bulamıyorlardı. Top oynamak istediklerinde ise arazide oynamak zorunda kalıyorlardı. Yapılan bu saha ile gençlerimiz ve çocuklarımız hem daha güvenli bir şekilde top oynuyorlar hem de internetten uzak kalıyorlar. Sahanın yanı sıra SASKİ tarafından mahallemize uzun yıllar hizmet edecek ve temiz içme suyu ihtiyacını karşılayacak olan 100 tonluk içme suyu depomuz hizmete girdi. Sahanın ve su deposunun mahallemize kazandırılmasında emeği geçen başta Milletvekillerimiz olmak üzere Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze, SASKİ Genel Müdürümüz Bahattin Yanık, Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun,  Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan’a, SASKİ Havza Şube Müdürü Mustafa Arslan’a  şahsım, gençlerimiz ve mahalle sakinlerimiz adına teşekkür ederim.”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odası Başkanı Genç, 8 Yıllık Oda Faaliyetlerini Değerlendirdi
Havza Ziraat Odası Başkanı Genç, 8 Yıllık Oda Faaliyetlerini Değerlendirdi
Polis Evden Hırsızlıklara Ve Telefon Dolandırıcılığına Karşı Uyardı
Polis Evden Hırsızlıklara Ve Telefon Dolandırıcılığına Karşı Uyardı