Ülkü Ocakları Havza İlçe Teşkilatı Yeni Yönetimi Belirledi.

Yapılan yönetim toplantısında yeni görev dağılımları gerçekleşti.

Ülkü Ocakları Havza İlçe Teşkilatı Yeni Yönetimi Belirledi.

Yapılan yönetim toplantısında yeni görev dağılımları gerçekleşti. Ülkü Ocakları Havza İlçe Başkan Vekilliğine Yunus Emre Ergin, Halil İbrahim Yüksel- Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı, Berat Akçaoğlu-Sosyal Faaliyetlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Nevzat Ocak-Eğitimden sorumlu başkan yardımcısı, Recep Kaygusuz-Sosyal Medya Biriminden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Çağrı Yılmaz-Başkan Yardımcısı ve Erdem Taşdemir-Başkan Yardımcısı olarak belirlendi.

Ülkü Ocakları Havza İlçe Teşkilatının kapılarının herkese açık olduğunu belirten Ülkü Ocakları Havza İlçe Başkanı Yasin Köz, “Bu yeni oluşturacağımız yönetimde ki arkadaşlarımızı belirledik. Hareket planımızı oluşturduk ve tamamladık, Allah’ın izniyle Başbuğ Alparslan Türkeş’in izninde, liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin güzergahın da ve genel merkezimizin direktifleri doğrultusunda ülkü ocaklarımız da her daim göreve hazırız” şeklinde konuştu.

Ülkü Ocakları olarak eğitime önem verdiklerini ve Ülkü Ocaklarının eğitim yuvası olduğuna vurgu yapan Başkan Köz, “Birçok planladığımız faaliyet ve etkinlik tabi ki var, birçok projemiz mevcut. Bunları yeni oluşturduğumuz yönetim kadromuz ile birlikte toplantı ve istişarelerimizi tamamladıktan sonra hayata geçireceğiz. Ülkü ocaklarının var oluş amacı zaten budur. Burası evvela bir bizim tabirimiz ile peygamber ocağıdır, burası bir eğitim yuvasıdır. Biz burada Türk kültürü ile yetişen, vatan sevdası taşıyan, memleketini ve vatanını, büyüğünü, küçüğünü, bayrağını bilen gençler yetiştirmeyi hedefliyoruz. Asıl amacımız budur. Bu kapsamda da Her Hafta Perşembe günü akşamı Ocağımızda Kur’anı Kerim okunacaktır.” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odası Başkanı Genç, 8 Yıllık Oda Faaliyetlerini Değerlendirdi
Havza Ziraat Odası Başkanı Genç, 8 Yıllık Oda Faaliyetlerini Değerlendirdi
Polis Evden Hırsızlıklara Ve Telefon Dolandırıcılığına Karşı Uyardı
Polis Evden Hırsızlıklara Ve Telefon Dolandırıcılığına Karşı Uyardı