Havza Kaymakamı Nayman Ve Belediye Başkanı Özdemir Muhtarlar İle Buluştu

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Muhtarlar Derneğinde muhtarlar ile bir araya geldiler.

Havza Kaymakamı Nayman Ve Belediye Başkanı Özdemir Muhtarlar İle Buluştu

 Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Muhtarlar Derneğinde muhtarlar ile bir araya geldiler.

Havza Muhtarları Derneği Lokalinde düzenlenen Havza Muhtarları Derneği istişare toplantısına katılan Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Şahin ve muhtarlar ile bir araya gelerek sohbet ettiler.

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman Havza için gece gündüz çalıştıklarını belirterek; “Tüm gayretimizi çabamız Havza için. Havza istihdama bağlı göç sorunu bir ilçe. Bunun önüne geçmek adına Havza OSB çok önemli. İnşallah buraya gelecek tüm yatırımcılarımıza elimizden gelen tüm destekleri vereceğiz ve Havza istihdam sorunu çözülmüş göç alan bir ilçe olacak. Tüm muhtarlarımıza kapımız açık. Mahallesi için bir talebi olan tüm muhtarlarımıza yardımcı olmak görevimiz. Bu vesile ile tüm muhtarlarımızın yaklaşan Kurban Bayramını tebrik ederim.”dedi.

Toplantıya katılan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir muhtarlara Havza Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgi verdi.  Özdemir, “ Halkımıza en iyi, en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde götürmenin gayretindeyiz. Bunun için Büyükşehir Belediyemiz ile koordineli olarak çalışmaktayız. Herkesin ve her mahallenin kendine göre bir önceliği var. Bizler planlamamızı yaparken ilçemizin ve mahallelerimizin önceliklerini dikkate aldık. Tüm gayretimiz ve çabamız Havzamıza ve halkımıza en iyi hizmet en hızlı şekilde halkımıza sınmak. Bu kapsamda kapalı canlı hayvan pazarımız hizmet girdi.  Halkımızın hayatını kolaylaştıracak projelerimiz için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.” Dedi.

Mahalle muhtarlarından çevre temizliği konusunda dikkatli olmalarını isteyen Özdemir; “Muhtarlarımızdan ricamız bayramda kesilecek olan kurbanlık hayvanların atıklarını mahallelerde gelişi güzel atılmaması. Bu hem insan sağlığı için risk hem de çevre sağlığı için risk taşımakta. Lütfen mahallelerimizde bu tür görüntülere izin vermeyelim. Bu vesile ile tüm muhtarlarımızın şahsında tüm halkımızın Kurban Bayramını kutlar, bayramın ülkemize ve İslam alemine barış ve huzur getirmesini yüce Mevla’dan niyaz ederim.” Dedi.

Toplantıya katılan MHP İlçe Başkanı Ferhat Gültekin ise muhtarların bayramını tebrik ederek; “ İttifak ortağı olarak muhtarlarımızın yanındayız.”dedi.

Konuşmaların ardından Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ve Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir muhtarların talep ve sorunlarını dilendiler.

Toplantı sonunda Havza Belediye Başkanı Sebahattin ve muhtarlar Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçede inşa ettirdiği mekanik otoparkın inşaatını ziyaret ettiler.

Havza Belediye Başkanı Özdemir; “İlçemize uzun yıllar hizmet edecek olan proje ilçemizde park yeri sorununu çözecek. Bu projenin ilçemize kazandırılmasından dolayı başta Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Parti Milletvekili Aday Adayı  Murat İkiz
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Murat İkiz "Özveriyle hizmet edeceğim"
Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek
Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek