Havza Belediyesinde Bayramlaşma Programı

Havza Belediyesi tarafından Kurban Bayramı nedeni ile bayramlaşma programı düzenlendi.

Havza Belediyesinde Bayramlaşma Programı

Havza Belediyesi tarafından Kurban Bayramı nedeni ile bayramlaşma programı düzenlendi.

Havza Belediye Başkanlığı tarafından belediye binası önünde kurulan bayramlaşma çadırında gerçekleştirilen bayramlaşma programına Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti İlçe Kadir Kayan, Belediye Meclis Üyeleri, Eski Belediye Başkanı Murat İkiz, Havza Muhtarları Derneği Başkanı Adem Şahin, Muhtarlar, Sivil Toplum kuruluşlarının Temsilcileri, Şehir dışındaki hemşeri derneklerinin temsilcileri, Belediye çalışanları ve vatandaşlar katıldılar.

Bayramlaşma programında bir konuşma yapan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir bayramların birleştirici gücünün olduğunu belirterek; “Bir bayrama ulaşmanın sevinci içerisindeyiz. Bayramlar paylaşmanın ve yardımlaşmanın müstesna günü bu nedenle Bayram birlik ve beraberliğe vesile oluyor. Havza Belediyesi olarak Kurban Bayramında halkımızın rahatı için Temizlik İşleri Müdürlüğümüz ve Zabıtamız olmak üzere gerekli tüm birimlerimizin görevinin başında ve göreve hazır. Sılay-ı Rahim yapan hemşerilerimizin sayesinde ilçemiz yoğun bir bayram yaşamakta. Bu vesile ile şehitlerimizi bir kez daha saygı ve rahmetle anıyoruz. Bu hastalık ile mücadelede en önemli etken aşı sırası gelen tüm halkımız aşılarını olmaları önümüzdeki bayram daha rahat etmemiz için önemli. Tüm hemşerilerimin ve İslam Aleminin Kurban Bayramını kutlar, Cenabı Mevla’dan kesmiş oldukları ve kesecek oldukları kurbanların kabulünü niyaz ederim.” dedi.

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ise tüm katılımcıların ve halkın bayramını kutladı.

Bayramlaşma programının sonunda Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti İlçe Kadir Kayan ile beraberindekiler hastane, İlçe Jandarma Komutanlığı, Havza Huzurevi ve Havza Emniyet Müdürlüğünüz ziyaret ederek burada görevli personel ve vatandaşlar ile bayramlaştılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Parti Milletvekili Aday Adayı  Murat İkiz
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Murat İkiz "Özveriyle hizmet edeceğim"
Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek
Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek