Bu Hafta Kaybettiklerimiz

Bu Hafta Kaybettiklerimiz

Bu Hafta Kaybettiklerimiz

*Kale Mahallesinden olup, Değirmenüstü Mah. İkamet eden Recep ve Üzeyir Teber’in babaları, Recep Teber’in kayınpederi RAYİF TEBER Vefat etmiştir.

*Çeltek Mahallesinden eski muhtar Mehmet Koç’un eşi, Fatih, Mehmet ve Ahmet Koç’un anneleri, DÖNDÜ KOÇ Vefat etmiştir.

*Kocaoğlu Mahallesinden Muhammet, Şaban ve Em. İmam Ali İltekin’in kardeşleri, Ahmet Ünsal’ın eniştesi, MEHMET İLTEKİN Vefat etmiştir.

*Mesudiye Mahallesinden olup, Yenimescit Mah. İkamet eden İlhan Yıldız’ın babası, İsmail, İbrahim, Eyüp, Yamen, Hilmi ve Saski Personeli İlhami Yıldız’ın kardeşleri İLMAN YILDIZ Vefat etmiştir.

*Erikbelen Mahallesinden Sadet ve Kazım Barut’un babaları, HÜSEYİN BARUT Vefat etmiştir.

*Memduhiye Mahallesinden Betoncu Alaattin, Ali, ve İbrahim Yavuz’un babaları, ARİF YAVUZ Vefat etmiştir.

*Şeyhsafi Mahallesinden Hacı Şükrü Yüksel’in oğlu, Recep, Mustafa Yüksel ve Ayşe Tekeli, Ayfer Keskin ve Ayla Köse’nin babaları, merhum Rıfat Köse’nin kayınpederi ABDULLAH YÜKSEL Vefat etmiştir.

*Küflek Mahallesinden olup, Memduhiye Mah. İkamet eden merhum Necati Uysal’ın eşi, Mehmet, Nuray ve Beratiye Uysal’ın anneleri, MÜNEVVER UYSAL Vefat etmiştir.

*Gidirli Mah. Elmalıca Sokakta ikamet eden Hüseyin ve Mustafa Seren’in babaları ŞERİF SEREN Vefat etmiştir.

*Eymir Mahallesinden olup Bursa da ikamet eden merhum Sabri Eren’in kardeşi, Cevahir ve Hüseyin Eren’in babaları HIDIR EREN  Vefat etmiştir.

*Mısımılağaç Mhallesinden olup Yeni Mah. İkamet beden merhum Ferhat Coşkun’un eşi, Yahya, S. Ahmet, Celalettin Coşkun ve Hanife Demir, Nigar Şenel’in anneleri ŞEHRİ COŞKUN Vefat etmiştir.

*Orhaniye Mahallesinden olup, Memduhiye Mah. İkamet eden Fevzi, Aslan ve Adnan Kanbolat’ın kardeşleri, Oktay ve Günay Kanbolat’ın babaları, REMZİ KANBOLAT Vefat etmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı