Bu Hafta Kaybettiklerimiz

Bu Hafta Kaybettiklerimiz

Bu Hafta Kaybettiklerimiz

*Kale Mahallesinden olup, Değirmenüstü Mah. İkamet eden Recep ve Üzeyir Teber’in babaları, Recep Teber’in kayınpederi RAYİF TEBER Vefat etmiştir.

*Çeltek Mahallesinden eski muhtar Mehmet Koç’un eşi, Fatih, Mehmet ve Ahmet Koç’un anneleri, DÖNDÜ KOÇ Vefat etmiştir.

*Kocaoğlu Mahallesinden Muhammet, Şaban ve Em. İmam Ali İltekin’in kardeşleri, Ahmet Ünsal’ın eniştesi, MEHMET İLTEKİN Vefat etmiştir.

*Mesudiye Mahallesinden olup, Yenimescit Mah. İkamet eden İlhan Yıldız’ın babası, İsmail, İbrahim, Eyüp, Yamen, Hilmi ve Saski Personeli İlhami Yıldız’ın kardeşleri İLMAN YILDIZ Vefat etmiştir.

*Erikbelen Mahallesinden Sadet ve Kazım Barut’un babaları, HÜSEYİN BARUT Vefat etmiştir.

*Memduhiye Mahallesinden Betoncu Alaattin, Ali, ve İbrahim Yavuz’un babaları, ARİF YAVUZ Vefat etmiştir.

*Şeyhsafi Mahallesinden Hacı Şükrü Yüksel’in oğlu, Recep, Mustafa Yüksel ve Ayşe Tekeli, Ayfer Keskin ve Ayla Köse’nin babaları, merhum Rıfat Köse’nin kayınpederi ABDULLAH YÜKSEL Vefat etmiştir.

*Küflek Mahallesinden olup, Memduhiye Mah. İkamet eden merhum Necati Uysal’ın eşi, Mehmet, Nuray ve Beratiye Uysal’ın anneleri, MÜNEVVER UYSAL Vefat etmiştir.

*Gidirli Mah. Elmalıca Sokakta ikamet eden Hüseyin ve Mustafa Seren’in babaları ŞERİF SEREN Vefat etmiştir.

*Eymir Mahallesinden olup Bursa da ikamet eden merhum Sabri Eren’in kardeşi, Cevahir ve Hüseyin Eren’in babaları HIDIR EREN  Vefat etmiştir.

*Mısımılağaç Mhallesinden olup Yeni Mah. İkamet beden merhum Ferhat Coşkun’un eşi, Yahya, S. Ahmet, Celalettin Coşkun ve Hanife Demir, Nigar Şenel’in anneleri ŞEHRİ COŞKUN Vefat etmiştir.

*Orhaniye Mahallesinden olup, Memduhiye Mah. İkamet eden Fevzi, Aslan ve Adnan Kanbolat’ın kardeşleri, Oktay ve Günay Kanbolat’ın babaları, REMZİ KANBOLAT Vefat etmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Parti Milletvekili Aday Adayı  Murat İkiz
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Murat İkiz "Özveriyle hizmet edeceğim"
Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek
Aday Adaylığını Açıklayan Kadir Kayan’a Bölgeden Tam Destek