Saadet Partisi Genişletilmiş İlçe Divanı Havza’da Toplandı

Saadet Partisi genişletilmiş ilçe divan toplantısı Havza, Vezirköprü, Kavak ve Ladik ilçe teşkilatlarının katılımı ile Havza’da gerçekleştirildi.

Saadet Partisi Genişletilmiş İlçe Divanı Havza’da Toplandı

Saadet Partisi genişletilmiş ilçe divan toplantısı Havza, Vezirköprü, Kavak ve Ladik ilçe teşkilatlarının katılımı ile Havza’da gerçekleştirildi.

Özel bir tesiste gerçekleştirilen toplantıya Saadet Partisi Genel Merkez İdare Kurulu Üyesi İbrahim Veli ve Hüseyin Hacıabdullahoğlu, Havza İlçe Başkanı Rasim Korkmazlı, Vezirköprü, Kavak ve Ladik ilçelerinin Saadet Partisi yöneticileri katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi Havza İlçe Başkanı Rasim Korkmazlı toplantının hayırlara vesile olmasını belirterek; “Ülkemizin gidişatı kötü. Bu gidişe dur diyecek yapıl Milli Görüş ve Saadet partisidir.” Dedi.

Saadet Partisi Genel Merkez İdare Kurulu Üyesi İbrahim Veli ise;”Sevgi ve kardeşliğin, adaletin, sosyal refahın, toplumsal kalkınmanın ve toplumun tüm bireyleriyle saadet ve huzur içerisinde yaşadığı, üretenin hakkını aldığı bir Türkiye’yi inşa etmek için mücadele etmekteyiz. Biz Saadet Partisi olarak diyoruz ki; tarım milli bir meseldir, milli güvenlik meselesidir. Dolayısıyla bu konuda bir seferberlik ilan edilmelidir. Ama ne yazık ki hükümetin bunu yapacak mecali yoktur. Önümüzde bir seçim var. Bu seçim milletimiz için büyük bir fırsattır. Hamdolsun farklı programları olan 6 tane siyesi parti bir araya geldi ve belli konularda ittifak ederek bir masa etrafında memleketimizin ve milletimizin meselelerine çözüm üretmek üzere buluştu. İnşallah buradan hayırlı neticeler çıkacağına biz inanıyoruz. ” dedi.

Saadet Partisi Genel Merkez İdare Kurulu Üyesi Hüseyin Hacıabdullahoğlu’da Türkiye’nin geçmişte yurt dışına uçak satan bir ülke olduğunu belirterek; “Batının ve Amerika’nın uydusuna girdikten sonra her şey tersine döndü. Kontrollü olarak maddeten ve manen çöküş süreci maalesef devam ettiriliyor. Günlük hayattaki bir takım imkânlarla, konfor ve rahat artırılarak bu gerçeği şimdiye kadar örtmeyi başardılar. Başkaları üretiyor, bize tükettiriyorlar, üretileni de öz kaynaklarımızı da. Amerikalılar Marshall yardımıyla birlikte sanayiden vazgeçmemizin aklını verdiler bize. Siz tarımla uğraşın dediler bu akıl ile geldik bu günlere. Onun için Merhum Erbakan’ın Gümüş Motor imalatı büyük olay olmuştu. Onun için ülkemiz savunma sanayinde düşmana muhtaç olmuştur. Her yıl sadece cep telefonu için, tarıma ayırdıkları paranın yarısı kadar para yurt dışına akıtılıyor. Bilinçli olarak sanayimizi kurdurtmayanlar, şimdide reel ekonominin son ve en önemli kalesi tarımı çökertmeye çalışıyorlar. Unutulmamalıdır ki genetiği bozulmuş ürünlerden daha tehlikeli ve zararlı olan Milli duruş sergilemeyen genetiği ile oynanmış yöneticilerdi. Milli Görüşün tek temsilcisi Saadet Partisinin iktidarına memleketin ihtiyacı aciliyet kesbe diyor.” Dedi.

Konuşmaların ardından gündem maddeleri görüşüldü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza’da Kenevir İşleyecek Fabrikanın Tanıtımı Yapıldı
Havza’da Kenevir İşleyecek Fabrikanın Tanıtımı Yapıldı
MHP’de Müracaatlar Başladı
MHP’de Müracaatlar Başladı