Öğretmenler Okulun Bahçesine Spor Alanı Kazandırdılar

Mehmet Öngel 25 Mayıs Ortaokulu Müdürlüğü ve Okul Beden Eğitimi Öğretmenleri Öncülüğünde daha önce hiç bir spor araç gereci ve sahası olmayan okul bahçesi; yapılan düzenleme ile öğrencilerin hizmetine sunuldu.

Öğretmenler Okulun Bahçesine Spor Alanı Kazandırdılar

Mehmet Öngel 25 Mayıs Ortaokulu Müdürlüğü  ve Okul  Beden Eğitimi Öğretmenleri Öncülüğünde daha önce hiç bir spor araç gereci ve sahası olmayan okul bahçesi;  yapılan düzenleme ile öğrencilerin hizmetine sunuldu.

Mehmet Öngel 25 Mayıs Ortaokulu kaynakları,  Okul Müdürü, Müdür Yardımcısı ve Beden Eğitimi Öğretmenlerinin gayretleri ile kale direkleri, voleybol direği, voleybol filesi, bahçe çizgi boyası, bahçe zemin boyaları temin edildi. Bunlara ek olarak  İlçe Spor Müdürlüğünden temin edilen Basketbol potaları ile birlikte oluşturulan spor sahaları okul bünyesinde düzenlenen sınıflar arası spor şenliği  turnuvalarıyla birlikte öğrencilerin hizmetine sunuldu.

Yapılan spor şenliğine ilçe Kaymakamı Cengiz Nayman,  Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, ilçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, İlçe Spor Müdürü Cafer Uzun  ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Turan Demir katıldı.

Spor şenliği sonrası görüştüğümüz Okul Müdürü İbrahim İşliyen, amaçlarının Akademik Başarıları yanında öğrencilerin sosyal kültürel  ve sportif anlamda da başarılı olmalarını sağlamak olduğunu belirterek; “Beden Eğitimi öğretmenlerimiz  Bilal Köseoğlu ve  Muharrem Pek iki ay gibi bir sürede yoğun çalışma ve gayret göstererek emeklerinin sonucu okul bahçesine futbol basketbol  ve voleybol sahaları  ile birlikte oyun alanları yaptılar.  Beden Eğitimi Öğretmenleri ile birlikte Müdür Yardımcısı Ferhat Güven ve Okul Hizmetlisi Ali Kurt unda destek olduklar kendilerine teşekkür ederim” dedi.

Beden Eğitimi Öğretmenleri Bilal Köseoğlu ve Muharrem Pek, ortaya çıkan sonuçtan tüm öğrencilerin ve velilerin  büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı