Havza MYO’da Gençlik Şenliği

Havza Meslek Yüksekokulunda (MYO) Gençlik Şenliği düzenlendi.

Havza MYO’da Gençlik Şenliği

Havza Meslek Yüksekokulunda (MYO) Gençlik Şenliği düzenlendi.

Havza MYO bahçesinde Havza Kaymakamlığı, Havza Belediyesi, Havza İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Huzur Evi ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü, Gençlik Merkezi Müdürlüğü, Havza Müftülüğü ve 19 Mayıs Üniversitesi Havza Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü işbirliği ile Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Koordinesinde düzenlenen Gençlik Şenliğinde okul öğrencileri ve katılımcıları okçuluk, dart, halt çekme gibi sportif faaliyetlerde bulundular.

Havza MYO Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Ercan Tural katılımcılara teşekkür ederek; “Yoğun bir eğitim yılının ardından gençlere yönelik Gençlik Şenliğimizi düzenledik. İki yıldır pandemi nedeni ile ara verdiğimiz şenliğimiz gençlerimizin motivasyonuna katkı sunmakta.” Dedi.

Şenlik kapsamında gençlere Havza Müftülüğünce Diyanet İşler Başkanlığı tarafından yayınlanan kitaplar dağıtılarak çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Havza Müftüsü Mehmet Nurlu ise gençlerin gelişime katkı sunmak adına kitap dağıtımı gerçekleştirdiklerini belirterek; “Ülkemizin geleceği olan gençlerimizin her daim hizmetinde ve yanındayız.” Dedi.

Ayrıca şenlik kapsamında katılımcılara keşkek dağıtımı yapıldı.

Şenliğin son bölümünde ise gençler Havza Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli öğretmenlerin oluşturduğu koronun konserinde halay çekerek oyunlar oynadılar.

Şenliğe Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Zeki Kurt, Havza İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun, Huzur Evi ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Hasan Göktuğ, Gençlik Merkezi Müdürlüğü Mecit Keskin, Havza Müftüsü Mehmet Nurlu, 19 Mayıs Üniversitesi Havza Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü öğretim üyeleri ve personeli ile öğrenciler katıldılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı