Hanımeli Unlu Mamuller Ot Yemekleri Festivaline Katıldı

Turizmciler derneği tarafından 6.si düzenlenen ot yemekleri festivalinde Havza’mızı temsil eden Hanımeli Unlu Mamüller işletmesi katıldı.

Hanımeli Unlu Mamuller Ot Yemekleri Festivaline Katıldı

Turizmciler derneği tarafından 6.si düzenlenen ot yemekleri festivalinde Havza’mızı temsil eden Hanımeli   Unlu Mamüller işletmesi katıldı.

Turizmciler derneği tarafından 6.si düzenlenen ot yemekleri festivalinde Havza’mızı temsil eden Hanımeli Unlu Mamuller, endemik bitkiler ile üretilen ürünler ile çokça dikkat çekti. 

İşletme Sahibi Emrullah Sağlam; “100lerce kişiye Havzamızın geleneksel yemeklerinden ve kurutulmuş geleneksel aş çeşitlerinden bahsettik, insanların %80ni ilçemize ait aş çeşitlerinin çoğunu Amasya ve Ladik olarak biliyor. Kurduğumuz standımızda hem farkındalık oluşturduk, hemde çok bereketli iş bağlantıları yaparak döndük. İnşallah yakın zamanda birçok ilimizde de bu festival ve fuarlarda daha çok Havzamızı ve ilçemizin yöresel ürünlerini ve yaptığımız işi anlatma fırsatı yakalayacağız. Standımızı ziyaretleriyle bizi çok onura eden birçok siyasi kuruluş sivil toplum örgütleri ve bütün hemşerilerimize beraber Şenol Katkat’a desteklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı