MÜSİAD Samsun Şubesinden Havza OSB’ye Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Hasan Tahsin Şengül, Önceki dönem MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ve beraberindekiler

MÜSİAD Samsun Şubesinden Havza OSB’ye Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Hasan Tahsin Şengül, Önceki dönem MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ve beraberindekiler Havza

Havza Belediyesi ve Havza Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ederek incelemelerde bulundular.

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Hasan Tahsin Şengül, önceki dönem MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ve beraberindekiler ilk olarak Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret ettiler.

Burada Başkan Özdemir MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Hasan Tahsin Şengül, önceki dönem MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ve beraberindekiler Havza OSB ve Havza Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

Başkan Özdemir ziyaretten ötürü duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek; “Havza OSB’de şu an yüzde 100 doluluk oranını yakaladık. İnşallah 4500 dekar genişleme alanı çalışmalarımızda kısa sürede tamamlanacak ve Havza OSb ile birlikte büyüyecek.” Dedi.

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Hasan Tahsin Şengül ise Havza OSB’yi yakından takip ettiklerini ve üretime dönük yapılan tüm çalışmaları desteklediklerini dile getirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza Ziraat Odasında Kenevir Tanıtımı Yapıldı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı
Havza'da 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı