Ak Parti Havza İlçe Danışma Meclisi Toplandı

Havza’da AK Parti Havza İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 86. İlçe Danışma Meclis toplantısı gerçekleştirildi.

Ak Parti Havza İlçe Danışma Meclisi Toplandı

Havza’da AK Parti Havza İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 86. İlçe Danışma Meclis toplantısı gerçekleştirildi.

Havza Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan çok verimli bir çalışma süreci geçirdiklerini belirterek; “Havza ilçe teşkilatı olarak teşkilat yapımımızı daha da güçlendirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yine Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile sahada çalışmalarımız aralıksız devam etmekte.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise Havza Belediyesinin hizmetleri ve hayata geçirilecek olan projeleri hakkında katılımcılara bilgiler vererek, “Havzanın geleceğini planlıyoruz. Havzanın geleceği olarak gelen Havza OSB’de 10 fabrikanın temelini attık. Her bir fabrika bir cephe birer kale. İnşallah kısa süre sonra kapalı sebze pazarımız için çalışmalarımıza başlayacağız. Ak Parti ailesi olarak 2023 hedefimiz için çalışıyoruz.” Dedi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Ak Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz’da yapmış olduğu konuşmada AK Parti'nin masa başında değil, her zaman sahada olduğuna değinerek, “Halktan kopuk bir siyaset anlayışını hiçbir zaman benimsemedik. Ne olursa olsun her zaman iyi günde, kötü günde halkımızla birlikteyiz. Özellikle son zamanlarda dünyadaki gelişmelere bağlı olarak ülkemizde de ekonomi başta olmak üzere sıkıntılar yaşanmakta. Çözüm noktasında devletimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde büyük bir seferberlik anlayışıyla çalışmakta. Dünya’da kartların yeniden dağıtıldığı bir ortamda 2023 seçimlerine gidiyoruz. Biz milletin Ak Partisiyiz. Ak Parti milletin dediğini yapan partidir. 20 yıldır girdiğimiz her seçimi kazandık. 2023 yılında da başarılı olacağız. “dedi dedi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Başkan Ersan Aksu’da yapmış olduğu konuşmada ilçe danışma toplantılarının kendilerin için önemli olduğunu belirterek; “27 Mayıs 1960 darbesinde oynan oyun ve ifadeler pek farklı değil. 20 yıl önce girdiği ilk seçimde yüzde 35 oy ile iktidara gelen milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan’dır. Ak Parti olarak bizi biz yapan istişaremizi iyi yapmamızdır. Bölgede muhalefet partilerinden 2 milletvekili var. Bu konunda dikkatli olmalıyız. 2018’de Havza’da yüzde 70.6.Şimdi 2023’de bunu en az 5 puan yukarı taşımanın gayretindeyiz. Ak Parti 20 yıldır nasıl yoluna devam ediyorsa 2023 ve sonrasında daha da fazlasını yaparak yoluna devam edecek.” Dedi.

Konuşmaların ardından Ak Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanı Başkan Ersan Aksu, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan mahalle temsilcilerinin taleplerini dinlediler.

Toplantıya Ak Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanı Başkan Ersan Aksu, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, Ak Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, gençlik ve kadın kolları ve mahalle başkanları katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ücretsiz Lenfödem Tedavisi İle Hastalara Umut Oluyor
Ücretsiz Lenfödem Tedavisi İle Hastalara Umut Oluyor
30 Ağustos Zafer Bayramı Voleybol Halk Turnuvası Sona Erdi
30 Ağustos Zafer Bayramı Voleybol Halk Turnuvası Sona Erdi